Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság az emberek szemében a "ház" csak modern lehet?

Figyelt kérdés

ha nem a legtutibb hõszigetelt hàzat keresem, benne amerikai konyha, fürdõ stb, hanem nelem elég egy vàlyoghàz a konyhàban sparheltel meg egy hagyomànyos gàztûzhellyel nem pedig hipiszupi légkeveréses anyàmkínja...

Ha nelem elég az egyszerû zuhanytàlca vagy a snasz kàd a félmilliós masszàzs kabin helzett, ezérttalàlok magamnak kényelmes otthonos hàzat 3-5millioért, akkor az emberek zöme furcsàn néz ràm és csodabogàrnak tart, közben meg a fél ország ilyen körülmények közt él.



2017. máj. 31. 07:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%

Nincs a vályoggal semmi baj, ha rendben van a vízszigetelése, meg a tető. A mai építőanyagok eü szempontból elbújhatnak mellette. Nem beszélve arról a nyugodt erőről, arról a biztonságérzetről, amit a 60 centis falak sugároznak az ember felé.

58 évem alatt sokfelé megfordultam, s szinte minden falazótípust végiglaktam. Egyik sem tudja visszaadni ezt. Valami mindig hiányzott, míg egy barátomnál vendégeskedés közben rájöttem, hogy mi is az. Így aztán öregségemre megint vályogot vettem. Mondjuk több vele a macera, pl vakolni is csak mészhabarccsal szabad, de aki szeret tenni-venni, annak utolérhetetlen. És valóban igaz, hogy télen meleg, nyáron hűvös. Ehhez persze nem árt a födémet szigetelni, de akkor sincs az egész ház műanyag kotonba csomagolva.

2017. jún. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom miért kicsi, kinszenvedés a 90 nm. Nekünk pont ekkora van és bőven jó, de lehet hogy már sok is.

Az egyik gyerek szoba 12 nm, a másik 15, a mienk 17 nm.

A fürdőszoba 12 nm, wc 1.5 nm, a spájsz kb 2.5 nm.

A közlekedő az 6 nm.

És végül ami maradt az a konyha , étkező több mint 34 nm.

Ha ebbe nem fér el egy 4 tagú család ott komoly bajok vannak.

Értsd 9. válaszoló !!!

2017. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12: inkább ott vannak bajok, akinek ez a nyomor normális. De hagjyuk.
2017. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nyomor az eszed tokja... elkényeztetett kisfiúcska...
2017. jún. 4. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!