Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ti magatoknak intézitek a...

Ti magatoknak intézitek a szobafestést?

Figyelt kérdés

Ahogy jobb idő lesz, szeretném a nagyszobát melegbarnára vagy esetleg szürkésbarnára festeni, de nem tudom, mennyi felkészülést igényel, mire kell figyelni. Egyszer festettem eddig lakást, viszont nem én voltam az "irányító", most viszont magam vagyok.


Arra is kíváncsi vagyok, milyen időben kezdenétek neki alsó hangon.


N


2017. jan. 8. 15:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg tényező befolyásolja, ezért nem tudok neked munkadíjat mondani. De egy jó tanácsot fogadj meg. Előbb fess ki egy kamrát, vagy wc-t otthon. A 6x5ös szoba az nem kicsi... Sok helyen bőven nappali. Ahova szívesen viszel vendéget. Miután kifested a retyót látszódni fog menni fog-e. Ha nem szép, akkor inkább fizesd meg az árát és csináltasd meg szakemberrel. És ahogy előttem leírták jó szakmberre várni kell. Aki már jövő héten ráer annak nincs munkája. Vajon miért? :-) A kérdés költői :-)
2017. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!