Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi idő alatt találtatok...

Mennyi idő alatt találtatok magatoknak megfelelő albérletet Budapesten?

Figyelt kérdés
Én még gyakorlatilag csak most kezdtem, de két sikertelen próbálkozás után már most kezdek elkeseredni. Két személyes megtekintésen vagyok túl, a többi eddig internetes szűrés után kiesett, így ezeket nem néztem meg személyesen. Másoknak mik a tapasztalataik?
2014. ápr. 3. 14:29
 1/6 MrPifta ***** válasza:
3 órába telt, első megtekintésre.
2014. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó Neked! Szerencsés vagy! Hány szobás lakást találtál, és hányadik kerületben?
2014. ápr. 3. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hét, mondjuk nekünk elég sok feltételünk volt. Az egyik, hogy adjanak számlát, ne legyen bútorozott, az elég nehéz bútorainkat be tudjuk rakni, lehessen macskát vinni, és a környék legyen rendezett... Kispestiek vagyunk, itt kerestünk, itt találtunk (a belvárosból költöztünk ki, ahol a szintén bútorozatlan, Kodály köröndi lakást (105 m2) 4 hét alatt találtuk... Ne add fel, keresgess és nézz meg minél több lakást!
2014. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MrPifta ***** válasza:
"hányadik kerületben?" Nem csak Pestből áll a világ... De Pesten élek, igen, a XX. kerületben. 1 szobás, de amíg nem házasodok meg, addig nem kell nagyobb egymagamnak
2014. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ő Budapestet kérdezte, ha elolvasnád a kérdést láthatnád....
2014. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát azt nem tudom, mert Budapesten sem találtam megfizethető normális albérletet, ezért gondoltuk, hogy felveszünk hitelt és megvalósítjuk álmainkat, aminek mostanra katasztrofális tartózás lett az eredménye, szóval ezt semmi esetre nem ajánlom. Németországban hónapokba, évekbe is telhet, katasztrófa a helyzet, ha nincs jól fizető munkahelyed lehúzhatod magadat a süllyesztőbe. Semmi okod az elkeseredettségre, teljesen normális, ha jó időbe telik meg megtalálod az igazit.
2014. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!