Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel tudnk befuteni egy...

Mivel tudnk befuteni egy kb.2nmes teret?

Figyelt kérdés
Van egy kinti macska kennelunk, nincs futes, hideg van, legalabb a benti reszet szeretnem befuteni, de mègnincs ott villany, sem kèmèny. Valami otlet?
2016. nov. 16. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van központi fűtés a házban, akkor 1-2 radiátor bordával és néhány méter csővel megoldható. Ha nem megoldható semmiképpen a fűtés, akkor polisztirollal belülről elszigetelni a helyiséget. Szerintem az is elegendő, mivel gondolom hogy a macska is felkészül a télre (vastagabb szőrzet, vastagabb zsírréteg). Nincs személyes tapasztalatom abban hogy, bármilyen állat is legyen az, mennyire szívesen jár ki a 20 fokos, fűtött helyiségből külső kennelbe -10 fokban.
2016. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mienknek egy bélelt macskaház van, még szigetelés sincs rajta. Elég kicsike, apró ajtónyílással, egy időben még pléddarabot is tettem ajtónak, hogy ha bebújik, semmilyen nagyobbacska nyílás ne legyen. Ilyen csepp helyet nem nehéz befűtenie s mivel téli bundás kinti állat, eleve nem kell annyira félteni, persze jobb neki melegben.


Nekem egy hozzám képes nagy házam van, de mivel szigetelt, még így sem jelentéktelen az a fűtés, amit a testhőm ad...

2016. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, de ha mégis kedvezni akarsz a macskának, nem sokba tart egy erősebb szigetelésű drótot kihúzni (a macskánál csőben), és valami kis teljesítményű fűtőbetétet alkalmazni.
2016. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!