Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lehet festett falra csempézni?

Hakuni kérdése:

Lehet festett falra csempézni?

Figyelt kérdés
Ma volt nálam egy kőműves és látta, hogy ahol csempéznek a burkolók az eredeti régi festék még fent volt a falon, ugye ami még nem lett lecsempézve azon még látszik. Azt mondta, hogy ez nem jó, mert a csemperagasztó a régi festék réteget összerántja és majd le fognak esni a csempék. Sajnos nem verték le mindenhol a régi vakolatot,csak ahol hasa volt a falnak és a helyiség 2 falán is ott van egy régi festék réteg. Most ha levakarták volna, gondolom nem részletekbe teszik, szóval.....Csempézés 80%-a kész van már....

2016. nov. 6. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:

És akkor?

Amúgy lehet, látod.

Amit nem magad csinálsz az úgyis el van b..zva.

2016. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy fel tudod rakni festett falra is, de nem fél évre rakatok fel csempét vagy én nem tudom hogy ez így meddig bírja.....
2016. nov. 7. 06:36
 3/7 anonim ***** válasza:

szokták mondani hogy főleg diszperzites falról lepotyog,

ha megkaparod a diszperzitet látos is hogy darabokban jön le a festék


de én is arra ragasztottam 5cm szigetelést 2 éve és még nem pottyant le 1 darab se

2016. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ha a csempézőiddel (is) beszélnél erről.

Egyáltalán mit szeretnél? Szedjék vissza?

2016. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oda mész egy kalapáccsal és meg ütögeted a vakolatot. Sok apró benyomódás legyen a festett falon. Mondjuk kisebb csempe esetén minimum 5 ponton sértsd meg a festést vakolattal együtt. Olyan 3-5 milis mélyedések legyenek. Abba már kapaszkodik a ragasztó. Én is így csináltam
2016. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zgyzgy ***** válasza:
Trógerekkel dolgoztattál.
2016. nov. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként igen azokkal dolgoztatott.
2016. nov. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!