Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hajópadlóra hogyan lehet...

Hajópadlóra hogyan lehet greslappal burkolni?

Figyelt kérdés

Adott egy több emeletes ház, fafödémmel (fa, közte valami homokállagú szigetelés, majd a hajópadló, párnafákon), hajópadlóval, amire gresslapot kellene helyezni. A fa mozog, a flexibilis ragasztó szerintem nem igazán elég hozzá.


Egy burkolóanyaggyártónál láttam, hogy van valami

polisztirolos feszültségmentesítő lap, ami erre alkalmas lehet, viszont tapasztalatot róla sehol nem láttam, nem találtam, hogy ez tényleg jó lehet rá.


Milyen más megoldásról tudtok?



2016. okt. 28. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, de vannak nálam okosabbak is majd ők megszólalnak.
2016. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos, a probléma megoldása úsztatott szárazpadló lett: 2cm szigetelőrétegre felúsztattam vidifloor szárazpadlóelemet kétrétegben, ez már burkolható volt. Nagyjából 30x30 csempeméretig van, 50x50 került rá, egy helyen tört a csempe, ahol a hajópadló is "behajlósabb", gyengébb volt (pár hónap múlva). Fugázásra viszont standard fuga alkalmatlan volt ezen a jobban mozgó és fokozott igénybevételnek kitett helyen, így leginkább szilikonosak játszanak.
2023. ápr. 26. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!