Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan csinaljam Meg a led...

Hogyan csinaljam Meg a led szalag vilagitast a furdoben?

Figyelt kérdés

Vettunk egy hazat ahol a furdoszoba nincs felujitva. Most sZeretnem felujitani. Nincs konnektor a furdoben ahova be tudtam dugni a led tapegyseget. Meg lehet e azt csinalni hogy az eggyik lampara kotom a tapegyseget?



[link]



[link]



[link]


2016. júl. 15. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de valamilyen víz és páramentes burkolatba szereld!
2016. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani, de mivel a led 12Voltot eszik, ezért egy tranfót be kell kötnöd, arra pedig a ledet. Nem bonyolult, de ezeket jó ha tudod. Mivel a fürdő párás helyiség, célszerű lenne vízállót venned, de szerinted a sima is bírná, 500 forinttal kb drágább a vízálló. Maga a ledszalag egyébként önragadós, de ez elég gyenge, könnyen lehet hogy lefog esni, célszerű valami ragasztót még mellé rakni, esetleg direkt ilyen led sínbe rakni a szalagot.
2016. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
transzformátort* bocsi
2016. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve második vagyok amit elfelejtettem, hajlamos melegedni a led, nem nagyon csak egy kicsit, ami ahhoz vezet, hogy rövidebb élet tartama lesz, célszerű aluminium sínbe rakni amit említettem, mivel jobban oda ragad, illetve elvezeti a felesleges hőt!
2016. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel úgyis a lámpával együtt akarod használni így nyugodtan rákötheted. Vagy leveszed a kartont a plafonról és mögötte szerelsz fel neki külön vezetéket.
2016. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!