Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan kezdjek hozzá a festéshez?

Hogyan kezdjek hozzá a festéshez?

Figyelt kérdés
A mostano festék alatt kb még két féle fal rész van, mert régen tapéta volt aztan festék most megint festék csak az előző lakók kissé hanyag módon festettek és most szeretném átfesteni a szobát de az ablak körül nem volt festék hanem kissebb kőlapok voltak felrakva mert ott elvileg penészedett a fal és nem festették ki. Ezeket a kőlapokat én levertem mert csúnya, és egy ablak cserével akár javulhat a penészedni vágyó hely, de a kérdés,hogy most ahol leszedtem a lapokat mit csináljak mert néhol halványabban már a tégla látszik.

2016. jún. 11. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

És ez hogy jön a nők egészségéhez?:-)


Legjobb lenne az egész szobában a falat vakolatig levakarni. Aztán kivenni az ablakot, körülötte tégláig lepucolni és újravakolni, hogy egyenletes legyen. Száradás után glettelni és festeni, ha tartós eredményt akarsz.

2016. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igazan a nok egeszsege.:)
2016. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Emlékeztek arra a viccre, mikor a nőgyógyász egy kulcslyukon keresztül festette ki az egész szobát?

Lehet erre gondolt a kérdező

2016. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Levered tégláig azon a területen, aztán habarcs és simavakolat (ehhez sok szerszám és ügyesség kell), glettelés, diszperziós alapozó az egész felületre, penészgátló a falfestékbe és végül festés két rétegben.
2016. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ablakcsere után, a spalettára lehet gipszkartont is ragasztani (lehetőleg zöldet), majd élvédő, glett.
2016. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!