Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, és elég...

12 éves vagyok, és elég szerencsétlen. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Elég szerencsétlen vagyok. Tavaly 5. osztályban szerettem volna kitűnő tanuló lenni, de nem lett belőle semmi, ugyanis tüdőgyulladást kaptam és nem tudtam pótolni a sok lemaradást. Na, mindegy. Most 6-ban mondhatni elég jól tanulok. De történt velem egy nagyon rossz dolog. A legjobb barátnőmmel összevesztem, és már jó pár hónapja csak egy átlagos lánynak számítok neki, mert lett 2 új legjobb barátnője.. Elég szerencsétlen vagyok, nem? De a lényeg az, hogy a külsőmmel nem vagyok megelégedve- Okok: Szőrös a hasam (lehet, hogy így viccesen hangzik, de engem elszomorít), zsíros a bőröm és a hajam, tokám van, szemeim mokkásak (vagy mi), vastag a vádlim, nagy a seggem, egyszóval csúúnya vagyok... Valamikor tesi órán úgy kiizzadok, hogy a nadrágom hátsó részén is vizes.. és a fiúk ezen röhögnek stb. Mit kezdjek megammal?, mert már az élettől is elment a kedvem :(
2016. máj. 12. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj sok dolog ellen tehetsz

A hajad Kosd össze es egy heten maximum kétszer mosd csak meg

Tokám nekem is van pedig alapvetően csinos vagyok, nem egoista vagyok csak látom mert keményen edzek évek óta

Te is elkezdhetnel biciklizni , futni heti 3 szor es akkor a tesi óra se fog annyira meg viselni hogy annyira megizzasszon

A borom nekem is ilyen volt es bőrgyógyász hoz fordultam vele

Kaptam krémet es gyógyszert fel év alatt gyönyörűen elmúlt

Mindenhez kell türelem

De az ido úgyis úgyis elmúlik miert ne tehetnénk ezalatt meg mindent , azért h jobb legyen :)

Ne foglalkozz azokkal akik nevetnek

Rajtam is nevettek es ma mar ugyanazok énekesnek utánam es hívnak bulizni ,inni , meg erre arra ... Ne vedd magadra nem fog ez igy amaradni higyj nekem

Es kerüld a csipszeket gyors kaját. Szénsavas üdítőket

Nekem a víz jött be es a C vitamin meg magnézium

Azota semmi pattanasom csak ha megjön

Ezek válnak be nekem mar 13eves korom óta

Es azota 21 lettem

Hihetetlen mennyit tesz a heti 3 sport , víz ,vitamin , szoli nagy ritkán,3 havonta Fodrasz, szemöldök szedés !:)

Ha nagy a vadld ne fuss

Hanem ugráló kötelez es hulahopp karikazz

Enis ezekkel kezdtem es 2 hónap után láttam h beválik

Majdnem minden nap csináltam

Hidd el a brokkoli a fogadta ragad ra es letudod mosni

A sült krumpli a fenekedre de onnan mar nehezebb eltávolítani :) persze vannak csaló napok

Nekem heti 2 szer

Olyankor heti két étkezés alatt azt eszem amit csak meg kívánok

Alkoholt is kerüld es cigarettát bár remelem ennyi idősen nem volt meg közeledben

2016. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ez így oké lehet hogy az de 12 éves vagy. Szerintem 6.-os esetleg 7.-es vagy. Nemsokára gimi új közösség új barátok :) A tanulásnál meg szerintem elég az hogy valamiből legyél jó és érd el a 4-es átlagot. Jelentkezz gimi olyan tagozatra ami érdekel és azzal a területtel akarsz továbbtanulni. És igen a külső...

Zsíros bőr: menj el kozmetikushoz tuti hogy tud valamit ajánlani neked :)

Zsíros haj: most hajat heti 3-szor maximum. Én annyiszor mosok még ez is sok de az én hajam is eléggé zsírosodik és nem akarok zsíros hajjal kimenni az utcára xD

Szőrös has: gyanta :D

Többi: ezekből azt szűrtem le hogy kicsit duci vagy. Próbálj meg sportolni olyat ami neked tetszik és így a tesis problémát is megoldod. És ne adj mások véleményére, ne fogkalkozz azzal hogy mások röhögnek rajtad. És minden rendben lesz :) Sok szerencsét :))

2016. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Szoros has gyanta vagy epilator esetleg en pl szemöldök csipesszel húzom ki mert csak 3 szál van a köldok ön körül

Kozmetikus valóban jo ötlet de nyomkodni Ne engedd higyj nekem en hagytam es undorító lettem 3 hónapig nem is mertem kimozdulni napokig sminkkel i se lehet sem hozzáférni mert a pólusok eltomulhetnek stb stb es semmit sem segitett sőt megnyomorító mindent azt is ami ne látszódott es végül azok is gennyesek lettek nekem nagyon nem segitett

Inkább olyan kezelést kérj ami nem nyomkodos csak kenőcsoket használ stb :)

2016. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szőrös has: ha tényleg súlyosan szőrös akkor orvos és hormonális vizsgálat.

Ha csak pelyhes akkor epiláld vagy gyantázd. A borotva is megoldás lehet, csak éppen szúrós lesz az eredmény másnapra.


Zsíros bőr: anyukádat kérd meg, hogy vegyetek arclemosót. A drogériákban ezerféle szert lehet találni, tapasztald ki neked mi válik be.


Zsíros haj: mosd gyakrabban, ha nincs időd rá akkor fogd fel. Egy lófarok vagy konty csodákra képes.


Toka, vastag vádli: Figyelj az étkezésedre. Nem kell diétázni és sanyargatni magad, csak iktasd ki a nasikat. Cukros tea helyett víz, csoki helyett valamilyen gyümölcs. És kezdj el sportolni.


Izzadás: Vegyél sötét nadrágot, fekete futógatyán nem látszik ha átüt az izzadság.

2016. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Reggel sima vízzel, majd micellás vízzel öblítem az arcomat... Figyelek az étkezésemre, bicajjal járok suliba. Futni ugye nincs időm sajnos, és a lábaimra sincs jó hatással. De amint nyár lesz (szabad leszek :)) az unokatestvéreimmel fogok a szabadban úgymond "játszani" :D, na mindegy. Próbálom helyrehozni a hibáimat, és pozitívan hozzáállni dolgokhoz :) Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 13. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom,mert az emberek,gyerekek gonoszak,mas hibáját egyből észreveszik,felnagyítják mert addig sem velük foglalkoznak.


Még kell tanulnod kiállni magáért,visszaszólni akár mert ilyen emberekkel mindig találkozhatsz és akkor ha te nem állsz ki magáért,nem vágsz vissza amikor bántanak,beléd fognak folyton rúgni és elnyomják.


Te meg elhiszed nekik hogy nem érsz annyit mint mások,kevesebb vagy és bezrákozol majd,otthon ülös leszel csak hogy ne bánthassanak.


Miközben egy aranyos kis csaj vagy!Ne enged hogy m ások bántanak!Nincs veled baj!Nem mindenki cica baba!A külső csak egy adottság,de a külsejükön kívül fel tudnak mutatni valamit,valami érdemi,elismerésre való dolgot?


Te elég jól tanulsz!Ez már elismerésre méltó dolog.



1.Fekete nacit hordják és fehér felsőt azon nem látszódik az izzadság.

2.Zsíros hajra,a arcbőrre való sapont,arclemosót vegyél

3.Ha szükséges mert nagyon izzadság,arcodon is látszik lehet nedves törlőkendőt venni azzal megtörölgetni az arcod.



Most serdülsz és sajnos van aki izzadosabb,ez a kor velejárója.



Te egy okos,aranyos lány vagy,ne enged hogy bárki is azt éreztesse hogy ez nem így van!!!

Kitartást,fel a fejjel!

2016. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!