Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Zuhanykabint, de milyet?

Zuhanykabint, de milyet?

Figyelt kérdés

A Ravak után melyik márká(ka)t "szabad még" megvenni?

Egyszerűen annyi pénzünk nincs,hogy a fent említett márkát válasszuk,viszont a "futottak még" kategóriát sem szeretném.

Melyik a még megbízható,de olcsób európai,netán hazai gyártó?


Van itt aszongya...

Sanimix,Sanotechnik,Rolltechnik,Niagara...


Egyszerű íves zuhanykabinról lenne szó,semmi hidro,és egyéb csoda.


2016. máj. 2. 14:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Tustálca fronton is köszönettel fogadok tanácsokat!
2016. máj. 2. 14:40
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám hallgatsz akkor semmilyet se veszel,de még tálcát sem .Szép lassan kezdenek kimenni a divatból .

A zuhanyzók alját meglejtetitek egyik sarok irányába ,itt van a lefolyó.Zuhany függöny van felrakva,és erről nem folyik előre a víz .Van bőven hely ,nem vered kezed ,lábad a z.kabin falába .A fáradságos takaritásoktól is megkiméled magad .Mennyivel egy szerűbb csak fürdés végeztével feltörölni a taposót .

Ez a megoldás valóban költség kímélő .

2016. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tapasztaltam, hogy nincs közép-árkategóriás, ami még minőségi. Vagy kínai vacak van, vagy csillagászati árú. Az olcsó vackot nem javaslom, csak a gond van vele. Nehéz takarítani, kitörnek a görgői és drága pótolni, meg aztán szinte mindegyikhez másmilyen kell.

Én jövőre újítom a fürdőszobát, nálam csak üvegajtó lesz és maga a csempefal szigetelve. Könnyebb takarítani és kisebb a rongálódás veszélye.

2016. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, épített zuhany csempéből, én is azt tervezem!
2016. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy zuhanyzóban nem arra kell rámenni,hogy mennél szebb szines csempével legyen kirakva .Olyat kell választani,amin a megszáradt vízcseppek kevésbé ,vagy nem is láthatók .

1 voltam .

2016. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pár év múlva meg megint z.kabint cserélsz,mert nem örökös lesz . Egy zuhanyfüggöny sokkal olcsóbb beruházás,még ha gyakrabban cseréled is ,mert meguntad a mintázatát .
2016. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve csináltattam, az egész ki van csempézve, az alja is . Lefolyó van beleépítve. Az ajtó RAVAK ajtó, ezt méretre készíttették. Nagyon bevált, könnyű takarítani, nem kell félni, hogy a tálca alápenészesedik. Vizes unokatesóm ajánlotta ezt a megoldást, azt mondta, hosszú távon ez a legolcsóbb.
2016. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Épített zuhanyzó,ez a legjobb megoldás.

A szigetelését nagyon alaposan kell elvégezni és akkor hosszú évekig nem lesz vele problémád.

Viszont a sok gagyi fülke és akril tálca nem sokáig bírja,

a tálcák elrepednek,a fülke meg folyik.

2016. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!