Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Biztonsági ajtót szeretnék,...

Biztonsági ajtót szeretnék, de milyet?

Figyelt kérdés

Társasházban élek, a bejárati ajtóm kétszárnyú (kb 130x250 centi, középen nyílik). Ezt szeretném kicseréltetni biztonsági ajtóra (nem a biztonság miatt főleg, hanem mert a mostani egy szarul záródó fa ajtó, ami semmit nem szigetel, hatalmas rések vannak alatta és felette is). Az ajtó előtt van egy rács, azt meg szeretném tartani (egész messze vannak egymástól, amikor porszívózok, be tudom közéjük rakni a csövét, és kiporszívózni, szóval csak meg lehet csinálni az ajtó kicserélését úgy, hogy ott maradjon a rács, igaz?) A Nivo-t néztem ki, főleg az ára miatt. Kérdés akkor:

-maradhat ugye a rács az ajtó előtt, ki tudják-e úgy cserélni, hogy a rácsot békénhagyják?

-Milyen hasonló árú, esetleg jobb ajtó van a Nivonál? (100-150 körülire gondoltam, tudom, hogy 300 körül vannak a jobbik fajták, de mondom, nem a biztonság a fő, de ha már cserélünk, ennek jó a szigetelése is és a többi paramétere)



2015. aug. 30. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

ha veszel egy nívót, akkor teljesen felesleges a rács. kétszárnyúba nem hinném, hogy 100-150-be belefér, ezt beszéld meg velük telefonon. a normál ajtójuk kerül ennyibe.

hasonló árba, hasonló minőséget nem kapsz, csak rosszabbat.

de még megoldás, ha az ajtót kicserélteted, és a rácsokba megfelelő zárat rakatsz, esetleg megvizsgáltatod, hogy biztonsági szempontból megfelelő e a kivitelezése.

2015. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!