Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit kell tenni ha kicsit...

Mit kell tenni ha kicsit csöpög/ereszt a wc azon a részen ahol a fürdőszoba csempéje és a wckagylót tartó fajansz találkozik?

Figyelt kérdés
Ki kell cserélni az egész wc-t, újracsempézni? Vagy csak vmi tömítőanyaggal kipótolni? Kihívok szakembert de Bpn jartam mar úgy h hétvégén kijöttek zuglóból szakik 14ezerért és bár telefonon részletesen elmondtam mi a gond, élőben elmondtak ugyanezt és h ide nem ők kellenek..(ez mas ügy volt).
2016. jan. 14. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen wc kagyló alsó kivezetéses?

Dugulás nem hiszem hogy van akkor emelkedne a kagylóban is a vízszint (vagy emelkedik?).

Tömítőgyűrű cserére gyanakszom, vagy megrepedt a cső. Ha repedt akkor kagylócsere. De csempézni nem kell szerintem semmit. Ragasztva vagy csavarozva van a retyó, vagy mindkettő?

2016. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj inkább egy fényképet, ahol bejelölöd a csepegés helyét, mert számomra sem világos, amit írsz.
2016. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb egy kép, mint száz mondat. Nem világos a kérdés.
2016. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!