Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Elakadtam a fsz. Csempézés...

Elakadtam a fsz. Csempézés tervezésében?

Figyelt kérdés

Z.kerámia elegance család feltöltött elemeit szeretném a fsz.-ba. A járólap biztos naracs lesz. A helyiség 1,5*2,0 m

Lehet függ. És vízszintes csempézésű is! A két csavart mintájú ára "horror" szóval abból nem kéne sok,de ki is hagyható.


[link]


Előre is köszönöm a segitséget!



2015. dec. 27. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt ugyan nem tudni mit akar a kérdező de legalább előre megköszönte a segítséget.
2015. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vajon mi lehetne a kérdés?szóval:

Milyen szin és minta kombináció mutatna jól az adott csempékből?

Pl: [link]

2015. dec. 27. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdés pedig inkább arra utalt mennyi csempe kellene neked a megadott méretre.
2015. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdés magában találó! ki találó!!! oóóó
2015. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Őő, ha már elköveted azt a hibát, hogy narancssárga járólapot teszel le, akkor valamilyen krémszínű, bézs csempe legyen, minta nélkül.


Ugyanis minél erősebb színeket és minél több mintát alkalmazol, annál nehezebb lesz ízlésesen berendezni és a bútorok stílusát, színét is a szomba hangulatához igazítani.


Szóval az 1970-es számút ajánlanám, mindenféle minta nélkül. Ha nagyon erőltetni akarod a mintát, akkor a járólaphoz hasonló narancssárgából raknék egy függőleges sort valahol.

2015. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 6-osnak a választ! fehér bútorra gondoltam, kád vagy zuhanyzó is fehér...ezért szerettem volna színesebb falat, de lehet nem jó ötlet.

Átgondolom.

Ja az 1970-es alatt nem tudom melyiket érted :O

2015. dec. 27. 12:48
 8/8 anonim ***** válasza:
A képen, amint lent linkeltél számpk vnanak a színeken.
2015. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!