Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Minek hívják azt a csíkot,...

Minek hívják azt a csíkot, amivel a falat díszítik körben?

Figyelt kérdés
Általában a mennyezettől kb. 10-15 centire van felragasztva körben horizontálisan a helyiségben, alatta színesre van festve a fal, felette fehérre (meg a mennyezet is fehér), és egyfajta válaszvonalként szolgál a két falszín között. Próbáltam rákeresni neten, de nem találtam semmit.
2015. febr. 16. 11:27
 1/9 anonim válasza:
100%
Bordűr.
2015. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
bordűr csík
2015. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 16. 13:09
 4/9 anonim ***** válasza:
díszléc. vagy keress rá úgy, hogy nomastyl [link]
2015. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, én épp a bordűrre gondoltam, amit már ketten írtak. Utánanéztem neten, és az az. :)
2015. febr. 16. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Oks, mi nem bordurt, hanem az elobb linkelt diszlecet hasznaltunk elvalasztasnak. Nagy belmagassagu lakasban.
2015. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, de én nem elválasztó ötleteket kértem, hanem tudtam, mi az, aminek a nevére kíváncsi vagyok, hogy rá tudjak keresni neten. Viszont nem tudtam a nevét, így körülírtam, mi az a papír anyagú valami. :)
2015. febr. 16. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Na azt, h papir alapu vmi, az eredeti kerdesben en nem lattam.
2015. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja igazad van, csak felragasztást írtam, azt nem. Bevallom, nem egészen tudtam, milyen anyagból van, azért nem mertem papírt írni.
2015. febr. 16. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!