Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Túl sok anyag és kivitelezési...

Túl sok anyag és kivitelezési díjat akar ránksózni a kivitelező, tehetünk vmit?

Figyelt kérdés
Mi voltunk a hülyék mert ismerős ajánlotta, hogy ő a tuti, nem ver át...stb és egy irka firka semmilyen árajánlat után kiadtuk neki a munkát. A munka egy hét helyett 3 hétig tartott, egy m3 betonozáshoz ránk akar sózni egy tonna estrich árát,egy m3 kavicsot, mindezt 25000 munkadíjjal megspékelve=60000 Ft. Ő, és egy segédmunkás dolgoztak, az óradíjuk az elszámolása alapján 2000Ft/h- ra jönne ki. Naponta 32000/ két fő. A munka nem volt más, mint terasz járólapozása, és felfalazása, vakolása ytonggal.
2014. júl. 12. 15:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tehát jól értem, hogy 15x32000 ft volt a munkadíj erre a 3 hétre + a 60 ezres betonozás? Vidéki viszonylatban kicsit drága, de ha a munka jó minőségű akkor törődj bele. Biztos lett volna 2 kókler aki 200000-ét is megcsinálja és akkor most más miatt fájna a fejed. El nem tudod képzelni, hogy alapvető dolgoknál mekkorát tudnak hibázni egyesek.
2014. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fél milla lesz azt írtad , ha ez fa szerkezettel és tetővel értendő nem drága anyaggal munkadíjjal de azt kétlem. Ha csak az alja akkor jól átvertek. Szoktam ilyesmiket otthon csinálni de olcsóbb mondjuk 2500-as lappal ragasztóval sóderrel kővel cementel fugázóval max és ez tényleg max 150-ezerből ki hoznám . De nem teljesen egyértelmű a kérdésed leírhatnád pontosan milyen munkát végeztek csak az alja vagy tető is megvetted az anyagot vagy mindent ők vettek?
2014. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen, hogy kétszer annyit akart, mint amennyit ajánlott. Megkérdeztem, hogy a fäszomba lett hirtelen kétszer annyi, mert ugyanazt csinálta amiről szó volt. Hápogott, aztán mindjárt nem kétszer annyi volt, mint az eredeti összeg, hanem csak kb. 15%-al több. Én nem fenyegetőztem, meg nem hadonásztam, hogy nem fizetem ki, mert kifizettem volna, mit a frászkarikát csináljak mást, csak azért megkérdeztem, hogy mi a picsätól annyi, aztán csak attól, hogy rákérdeztem már le is ment az ára..
2014. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!