Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lehet valahol ilyen színű/mint...

Lehet valahol ilyen színű/mintájú laminált parkettát kapni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Csak 2 elemet kéne kicserélni, nézegettem a neten és sehol nem láttam ilyet. Lehetséges lenne ilyet találni vagy ki kell cserélni az egész szobában?


2013. aug. 10. 11:42
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. aug. 10. 11:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak bőven apróhirdetési oldalak...oda feldobod képpel együtt,hogy ilyet keresel :) Hátha jelentkezik olyan akinek van tartalékba és már nem igazán kell neki vagy éppen lecseréli és így van felesleg neki bőven.

Amúgy én ezt úgy oldottam meg mivel azért lecserélni 34m2-en durva lett volna,hogy felszedtem majd pótoltam azt a pár rossz darabot egy színbe enyhén eltérővel amiket a fal széléhez tettem ahova utána a szekrénysor került.Szóval a szekrények alatt észre se lehet venni,hogy van pár más színű

2013. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! Köszi!
2013. aug. 10. 12:02
 4/6 Józsi21 ***** válasza:
Felszedsz egyet,lehetőleg egész darabot,elviszed oda ahol vetted,vagy egy nagyobb parketta kereskedésbe,és nagy valószínüséggel tudnak neked rendelni pont ugyan olyat.
2013. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Józsi21 ***** válasza:
Ha neten veszed lehet hogy színbe stimmel,csak más a pattintórésze,és nem tudod összerakni a régit az ujjal (tapasztalat)
2013. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem így nem lehet ugyanolyat venni. Mindenkinek más a monitorja stb. szóval színárnyalatot nézni így? Tényleg max. az működik, hogy magaddal viszed és hozzá kell nézni máshoz. Vagy tudod fejből a nevét számát stb.

De főleg, ha régi, akkor már szerintem sehonnan nem fogsz szerezni. Mi pl. a diegoból parkettáztattunk, 3 évvel később már csak a nappaliban lévő kapható még; amit meg akkor kinéztem, de végül nem választottuk, mert drága volt és úgy voltunk vele, hogy majd később másik helyiséget, az persze már nem kapható. Anyukámék is ott vették, azok közül is egyiket se lehet már kapni, amiket ők vettek, de van olyan, ami egész hasonló, de mégis más, viszont az egyikből még hasonlót sem árulnak, pedig tényleg nagyon szép és jó minőségű. :(

2013. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!