Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van értelme a háznak a felét...

Van értelme a háznak a felét leszigeteltetnem (dryvit vagy bármi) mivel nincs rá meg minden pénzem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az északi oldalra

2013. júl. 26. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyesmivel nem találkoztam, de a saroktól sarokig dolgok működnek még. Értem ezalatt, ha beszínezed, akkor el lehet választani akkor is, ha nem sikerül 100%-osan kikevertetni a gépi színt. Azonban a szél a hungarocell-fal találkozásokat így könnyebben kikezdheti egy szelesebb hónapban és letépheti az egészet, így ezt a részt feltétlenül védeni kell legalább egy deszka odacsavarozásával.
2013. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg egyébként is a sarkoknál kötésbe rakjuk a nikecell lapokat.
2013. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Panelházaknál láttam már több helyen, hogy a tűzfalat dryvitozták le. Sarkokon befordulnak a táblákkal valamennyit. De számítsd hozzá, hogy ha tovább akarsz szigetelni, akkor a szélét meg kell bontani, hogy folytatni tudd.
2013. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sarkokon kötésben befordulsz, felrakod az élvédőt és okés! A végtelenségig nem bírja, de egy-két évet simán! Ha színezed is a színkódot jegyezd meg(kannás szín esetén). Zsákos szín esetén a fent említett áll fenn!
2013. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Természetesen van és lehet (természetesen, ha tervben van a befejezése 1-3 éven belül).

Arra figyelj, hogy, ahol nem lesz behúzva a szigetelés (gondolok itt a ház sarkánál a befordulásnál), ott majd, ha behúzód pár év múlva, a besárgult réteget minden esetben le kell szedni, mert ledobja a ragasztót.


Színezésről a kérdező szót sem ejtett, nem tudom miért írjátok, de annak nincs értelme, majd a végén!

2013. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van értelme, csináld meg. Eddig is kicsapódott a pára, ezután is ki fog, csak odébb, de a hideg már nem fog onnan szemétkedni. Lehet, hogy nem is fogsz a többi felől költeni rá, esetleg ott ahol most a dögmelegben felforrósodik a közvetlen napsütésől.
2013. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!