Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Felújításkor lopások szakik...

Felújításkor lopások szakik vagy segédjeik részéről, de bizonyítani nem tudod? Mik a tapasztalatok reakciók?

Figyelt kérdés
tegnap 18:55
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
39%
Hát ha nem tudod bizonyítani marad reakciónak a düh. Mást nem tehet az ember.
tegnap 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy mindentudó írta. Az építkezésünket egy nagyon remek csapat csinálta, nem volt soha semmi gond - egyszer elejtettek egy doboz járólapot és az egész mehetett a kukába, ennyi. Sajnos amikor egy évvel később már kisebb munkát kellett csináljon nálunk a kivitelezőnk arra már másik brigádot küldött. Ott tűntek el szerszámaik. Akkor jöttünk rá amikor az egyik pasin megláttam egy nagyon jó bőrkesztyűt amiben dolgozott és ami igen hasonlított az én kerti kesztyűmre. Hát kiderült, hogy az enyém volt, mert az meg már nem volt a helyén. De bizonyítani nem tudtam, ahogy azt se, hogy ők tették el a szerszámokat amiket hirtelen szintén nem találtunk sehol. Szóltunk a főnöknek de ennél több nem történt.
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne vicceljetek már!

Ha bármim eltűnne, nem fizetném ki őket. Annyit meg nem tudnak lopni, hogy ez megérje nekik. Nekik eleve különb holmijaik lehetnek, mert profi szerszámokra van szükségük, én meg elvagyok az innen-onnan kapott, meg piacon olcsón vett szerszámokkal.

tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!