Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ilyen fürdőszoba burkolatról...

Ilyen fürdőszoba burkolatról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt elméletileg fel lehet rakni bontás nélkül, így jóval olcsóbb.

Mennyire lehet tartós?



júl. 25. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A tartósságát nem tudom, de ha lehet, akkor menj el egy szaküzletbe és nézd meg élőben is hogy milyen, mert képen talán tetszik, a valóságban meg nem olyan a felülete, tapintása mint amilyennek szeretted volna.

Tartóssággal kapcsolatban csak egy hasonló saját helyzet: barátainkkal egyszerre építkeztünk és mi fa parketta meg padlólap helyett laminált padlót akartunk inkább. Barátaink szerint nem jó ötlet, mert rosszabb a tartóssága, nem olyan minőségű a felülete stb. stb. Ők így kifizették érte a sokkal több pénzt. Az eredmény az, hogy a laminált padlónk pont úgy néz ki 16 év után is mint amikor leraktuk, nem sérült, nem kopott meg, nem ment tönkre, 1 helyen csúszott szét és van egy cm széles rés, mert még nem igazítottuk meg. Idővel száradt és kicsit összehúzódott, ezért elmozdult a faltól majd járás közben visszafelé csúszott többet. Ennyi.

Lehet (sőt, biztos) hogy nem olyan tartós mint egy csempe vagy járólap ez amit kérdezel. Viszont abból a pénzből amibe egy új kerülne a régi leszedésével és az új felrakásával, tuti, hogy vagy 3-t meg tudsz venni ebből a burkolatból. Ha korábban tönkre is megy, akkor is csak leszeded és teszel fel egy másikat, legalább választhatsz egy teljesen új dizájnt. Ha csempét meg járólapot cserélsz az úgy is fog maradni évtizedekig.

júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt néztem én is annak idején.

A bajom csak annyi, hogy a mostani csempénk se nem sík, se nem derékszög, se semmi ami ahhoz kell hogy jól nézzen ki.

Szóval az ötlet jó, de szerintem csak elmélet, egy új fürdő sem tökéletes, hát még a régi.

júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!