Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Bosch Condens 1200 W kombi...

Bosch Condens 1200 W kombi kondenzációs kazánról milyen vélemények, illetve tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Házfelújításnál a Bosch Condens 1200 W GC1200W 24 C 23 kazánt ajánlották, hogy arra érdemes cserélni a mostani, elavult kazánt. Kíváncsi lennék mik a tapaszatalatok róla, mivel a neten nem sok minden van, illetve jómagam a műszaki paraméterek alapján nem nagyon tudom a "jóságát" elhelyezni. Amúgy meglepően olcsó, legalábbis én sokkal nagyobb összeggel kalkuláltam eredetileg az ismerősők elmondása alapján: 270, míg az ismerőseim fél millió környékén vették a saját kazánjaikat.

aug. 23. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Naggyábol olyan mint az hogy melyik a legjobb auto. Minden szerelő azt fogja a legjobbnak mondani amelyiket elakarja adni. A valodi szerviz adatokat nem adják ki gyártók. Sok esetben pedig a készülék tipusok közőtt is hatalmas külömbségek vannak. Az egyik nagy gyártonak az egyik tupusa pár év után tönkre ment sorban, de ugyan ettól a gyártotól bontottúnk 50 éves kazánt.


A gázkazánhóz csak egy csómó drága kiegészitő, azokat nem felejtsd ki az összehasonlitásból.

aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A gázkazánhóz csak egy csómó drága kiegészitő, azokat nem felejtsd ki az összehasonlitásból."


A gázkazánhóz van egy csómó drága kiegészitő, azokat ne felejtsd ki az összehasonlitásból.

aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!