Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Homlokzati és lábazati szigete...

Homlokzati és lábazati szigeteléshez ki nelyik ragasztóhabot ajánlja ? Akik használtak már ilyet, kérem írja le melyik tipust, és mik a tapasztalatok.

Figyelt kérdés
szept. 11. 04:48
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Oszt mivel szigetelsz? Polisztirollal vagy gyapottal?
szept. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rá van írva a szigetelőanyagra. Mást nem tudsz használni hozzá.
szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a homlokzatot Tytan styro pro 3D-vel csináltam.
szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3/3 . És az jó vakolt téglafalra is ?
szept. 11. 13:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Plusz mik a tapasztalataid ?
szept. 11. 13:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha jól olvasom ennél a tipusnál, akkor valami etics alapján alkalmazható. Ez meg ha jól olvasom, azt jelenti, hogy vakolatlan téglafal.
szept. 11. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Új házra tettem, vakolatlan téglafalra. Többet kipróbáltam, ez vált be. Van pici ellentartása a habnak, könnyű beállítani vele a táblákat, nem esik be könnyen, ha rányomsz. Kifújás után nem kell várni, egyből mehet a falra. És elég hamar megfogja a táblát. Nekem nagyon bejött. A ráírt kiadóssága nem valós, mondjuk én nem sajnáltam a mennyiséget (1 flakon kb. 8 tábla), biztosra mentem.
szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen vakolatlan téglafalra. De sajnos a miénk bevan vakolva.
szept. 11. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy arra is jó. Viszont dübelezni kötelező! Nekem földszintes házam van, így csak a sarkoknál dübeleztem, Ecotwist dübellel.
szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!