Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fa nyílászárók (és keretek)...

Fa nyílászárók (és keretek) mázolásához melyek a legjobb ecsetek? Illetve egyenes felületekhez: hengerek? F0ntos lenne a haladós munkatempó a javasolt ecset-típusokkal, mert az eddigi mintha ragadna kissé a felülethez,nehezen "húzhatónak" mutatkozna!

Figyelt kérdés

szept. 1. 21:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Vízbázisú volt az alapozó, vízbázisú a vett fedőfesték is.
szept. 1. 21:31
 2/2 anonim ***** válasza:
58%

Én teljesen egyszerű ecsetekkel szoktam dolgozni, inkább a festék az ami befolyásolja. De az ilyet szeretem jobban:

[link]

Viszont jók voltak más ecsetek is, csak van amelyiknek néha hullik a szőre. :)

Ha gyorsan akarsz dolgozni akkor érdemes egy kisebb festékszórót beszerezni, azzal nem kell az ecset mozgásirányára figyelni. A fa festésekor megmarad a festék nyoma ha nem egyenletesen lett festve. Nálunk ott van a terasz ajtó alján egy fektetett nyolcas, pedig már próbáltam átfesteni. Aki segített lefesteni az korábban nem használt lazúr festéket csak zománcfestéket és nem tudta, hogy nem lehet ugyanúgy csinálni.

szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!