Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Wc,kád, mosdó csere?

Wc,kád, mosdó csere?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ha vesztek háhat a fent felsoroltakat minden esetben cserélitek?

Vettünk egy házat minden nagyon szép és tiszta,modern. Nem lenne indokolt kicserélni ezeket mert minden nagyon szép állapotú,de közben mégis az van bennem hogy használt dolgok ezek. De sajnálnám kidobni is a kádat pl mert nagyon szép. Ismerjük a tulajt ha ez számít valamit.

Ti cserélitek az ilyeneket alapból vagy van egy határ?



júl. 22. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, minek. El kell takarítani.

Max a wc ülőkèt.

júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Wc ülőkét mindenképpen cserélnénk.
júl. 22. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint sosem laktál még albérletben, ahol minden használt és ki tudja, te hanyadik lakó vagy...
júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nyaraláshoz is mindig viszel magaddal egy új vécét, kádat?
júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van nem laktam sose albérletbe. Nyilván nem de szerintem ez más mint egy nyaralás. Ha most nem cserélem ki akkor legalább 10évig nem is szeretném. Ugyanis új járólap és csempe lesz mert nem egyezik az izlésünk az előző tulajjal.
júl. 22. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezeket csak egy teljesen felújítandó háznál cseréljük...
júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

A WC ill kádcsere használt lakásvásárlásnál kötelező,egészségügyi okok miatt!

A nyaralást ne hasonlitsuk az állandó saját lakóhelyhez!

júl. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Wct akkor cserélném csak, ha mélyöblítésű, mert én azt a fajtát nem szeretem. Amúgy meg elég a deszkát, és a mosdót, kádat, csempét alaposan letakarítani.
júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7. Milyen egészségügyi oka van a kötelező kád- vagy akár wc-cserének? Mivel kisebb az egészségügyi kockázat, ha 2 hétig nyaralsz egy idegen helyen, vagy 2 évig albérletben vagy?
júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!