Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi lehet ez a villanyórán,...

Mi lehet ez a villanyórán, rákötöttek? (kép)

Figyelt kérdés

Ma figyelmes lettem egy fekete vezetékre, ami a villanyóra felső oldalsó részéből jön ki. Őszinte leszek, fogalmam sincs, hogy az korábban ott volt vagy sem (pár hónapja élünk egy társasházban). A plomba sértetlen, a fogyasztás picit magasabb, mint az átlag, de megy a klíma a nagy meleg miatt.


Szerintetek mi lehet az?


[link]



#lopás #kábel #villanyóra #vagy ez vagy az
júl. 16. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Külső antenna kábel
júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Biztos, hogy nem.
júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Magyarázd meg hogy az nem GSM antenna. Hidd el, te egész életedben nem látsz annyi villanyórát, mint amit én eddig láttam, s átment a kezemen. Ez egy Oda-vissza mérős óra, úgymond "okos", amiben van egy modem az óra felső részén, amiben van egy simkártya, így tudják hogy mikor s mennyit fogyasztasz, meg nem kell kimenni leolvasni az éves óraállást sem. De ha az biztos nem, akkor írd meg hogy mi az, mert határozottan kíváncsivá tettél. Ha Ennyire értesz hozzá, írd meg hogy a sim kártya melyik szolgáltatóhoz tartozik ami benne van.
júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Oké, ezt így elfogadom, tehát a villaórához tartozó antenna kábele, oké, biztosan így van. Én a válaszodból hagyományos tetőantenna kábelére gondoltam, és az láthatóan nem stimmelt.
júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!