Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Honnan tudom, hogy ki az, aki...

Honnan tudom, hogy ki az, aki minősített villanyszerelő? 16 amperes villanyórámat 32 amperre szeretném bővíteni.

Figyelt kérdés
Nekem ezt kell valahol igazolnom, hogy valóban olyan szakember csinálta, akinek volt rá engedélye? Vagy kapok erről igazolást, amikor kész és el kell küldenem az mvm-nek?
júl. 3. 17:26
 1/6 L.. István ***** válasza:
100%
A szolgáltatónak van egy listája a szerelőkről, akik elvégezhetik a munkát, más nem is nyúlhat a plombához.
júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az aramkapocs.hu - t mondta az ügyfélszolgálatos, de ez az oldal semmit nem tölt be.
júl. 3. 18:17
 3/6 L.. István ***** válasza:

Próbáld meg itt.


[link]

júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Köszi #3
júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%

A bővítést az áram Szolgáltató végzi, neked kell kérvényezni.

Ide nem kell villanyszerelő.

júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 16A-s fő kismegszakító az nagyon régi rendszert jelent. 32A-t csak szabványos szekrénybe szerelnek be, és az sem biztos hogy a betáp kábel keresztmetszete megfelelő ehhez. Ha nem az, teljes hosszban fizetős a csere, mert a szolgáltató csak 1x adja a 15 fm-et ingyen.
tegnapelőtt 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!