Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy kismegszakító miért csak...

Egy kismegszakító miért csak egy áramkört védhet?

Figyelt kérdés

jún. 5. 12:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10. Értő olvasás nem az erősséged. Vagy csak kiragadsz részleteket amihez oda írhatsz valami okosat.

Igen jogos is lenne amit írtál, de egy szóval nem állítottam hogy én 1-nél több szálat kötök be egy kismegszakítóba, csak annyit írtam hogy mi lenne ha...

Miért nem wagozunk elosztó szekrényben? Esetleg hibajavítás céljából utólagosan elfogadható. "C" sínre szerelünk, esztétikusan és ezáltal átláthatóan. Ha kötni kell akkor sínre pattintható sorkapocsban. Rengeteg előre tervezett szekrényt rakok össze wago-t még sosem építettem be a tervek alapján. Már rég rossz és át gondolatban ha ilyen kötés kerül be egy elosztó szekrénybe.

jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
átgondolatlan*
jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

"annyit írtam hogy mi lenne ha"

Én meg válaszoltam. Az értő olvasásban neked vannak hiányosságaid.

jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Jankee válasza:
Hogyan szeretnéd elnevezni a kismegszakítót? Írhatod hozzá, hogy a padlás balról a második lámpa, a földszint szobai dugaljak és konyhai világítás a mikróval, vagy ráírod hogy szobai dugaljak, a többit pedig másik 3-ra kötöd.
jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!