Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan javithatom a felmorzsol...

Hogyan javithatom a felmorzsolódott, fellazult betont?

Figyelt kérdés
Az udvaron, valószinüleg anyaghiba miatt a beton elkezdett málni vagy morzsolodni, fellazulni nem tudom hogy nevezik. Olyan mintha soder lenne. Ezzel lehet valamit kezdeni? Mivel lehet ezt kezelni. Az egészet nem tudom feltörni mert a garázs szelénél van. Biztos van rá megoldás..

2023. dec. 25. 23:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem mind1, hogy kezzel konkretan fel tudod torni vagy lenyegeben soprogetessel porlik a felszine.
2023. dec. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Bontókalapács és új beton a módszer neve.

Ez a legolcsóbb, hidd el.

2023. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1

Van egy olyan rész ahol a tetejét lehet söpörni, a garázson belül

és van egy olyan rész ahol kezzel lehet felszedni darabokba, ez a garázs sarkánál van kivül. Ez egy lemezgarázs.

#2

Ez a módszer nem kivitelezhető mert a garázst el kellene bontani

2023. dec. 26. 18:05
 4/21 anonim ***** válasza:

Ahol csak soprogetni lehet ott melyalapozo.

Ahol felszedheto, ott felszeded feltorod es betonjavito habarccsal kijavitod. (Ha tenyleg csak kivul ilyen egy saroknal)

2023. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi, tudnál segíteni, mindkettőre példát mondani? A mélyalapozót készen vegyem vagy be tudom keverni? Milyen itt az arány es miből?


A beton javító habarcs is van gondolom készen, de otthon milyen arányban kell keverni, es milyen soder kell hozzá?

Köszönöm

2023. dec. 26. 18:22
 6/21 anonim ***** válasza:

A betonjavito habarcs keszre van keverve csak viz kell hozza. A szukseges vizmennyiseg le van irva.

[link]


Melyalapozobol pl mapei primer g, bar az van rairva, hogy csak belterben. Ha full kivul van a gond, akkor lehet vmi mas fajta kell hozza.

2023. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen full kivül van.
2023. dec. 27. 09:49
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát én is kókányoltam egy tavaszi napon az ilyet, és egész évben jól nézett ki. De télen az első komoly fagyok felnyomták ott, ahol kijavítottam. És inkább felvertem és újra betonoztam. Kidobott pénz a javítás - ha nem csak egy évig kell, hogy jó legyen.
2023. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a lemezgarazs áll rajta. Az egészet leszedni a ku**** nagy meló. A garazsba belül csak porlik a teteje. De kivül az egyik sarka es az egyik éle málik
2023. dec. 27. 16:07
 10/21 anonim ***** válasza:
Regisztrálsz a Mapei oldalára. Ott kérhetsz ingyenesen komoly szakmai tanácsot.
2023. dec. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!