Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy 2 szobás lakás elektromos...

Egy 2 szobás lakás elektromos rendszerének a cseréje miért közel egy millió forint?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 14:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

A baj ott kezdődik, hogy hiányos ismerettel, hiányos munkát lehet csinálni. A felújítás meg azt takarja, hogy az új előírás szerint. Aztàn legozd össze a régivel, hogy megfelelj az újnál az újnak, de többet nem akarsz rákölteni, mert elég ennyi, inkább összegányolni a régivel.

Nem utolsó sorban rendelet kimondja pontosan, hogy villanyt villanyszerelő szerelhet.

2023. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, igazából csak bürokratikus akadálya van a dolognak.

megcsinálsz 400-ert egy egyéves himihumi képzést es máris szerelhetsz villanyt pont olyan hianyos ismeretekkel, mint előtte ;)

2023. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

"Nem utolsó sorban rendelet kimondja pontosan, hogy villanyt villanyszerelő szerelhet."


Hát persze.

Az én házamban viszont csak az szerel akit én beengedek.

Mivel én egyetlen nagyarcú szakmunkás piócát sem engedek be, ezért a hajadra kenheted a rendeletedet.

2023. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérjél más szerelőktől is árajánlatot. Nekünk ötszobás, 150 m2-es családi házra adtak ilyen árat.
2023. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!