Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Megéri klímával fűteni?

Megéri klímával fűteni?

Figyelt kérdés

60 négyzetméteres családi ház. Jelenleg a két szobában 1-1 kandalló van. Gáz nincs bevezetve. 130 ezer forint jelenleg 2 köbméter tűzifa. 6 köbmétert szoktam venni minden évben. 390 ezer forint lenne, és szinte folyamatosan drágul.

Klímán gondolkodtam, megéri?


2023. ápr. 5. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%
igen a 10es leírta a hátrányát , nyáron nincs más megoldás csak a klíma de télen azért van 100x konforosabb megoldás is ( az nem komfortos hogy zúg és fúj az a szar )
2023. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem nem nehéz választani a derékfájdító fahordás, ordító láncfűrész, kormolás, hamuzás (a tisza szobában), begyújtás meg egy kis halk zaj (gyakorlatilag a levegő susogását lehet hallani) között. Azokat a terelő lamellákat is be lehet állítani. Akár egy darab kartonpapírral ha máshogy nem megy.
2023. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!