Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik a legegyszerűbb padlóbu...

Melyik a legegyszerűbb padlóburkolási módszer?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem burkoltam, nem is láttam másokat ilyet csinálni, de ezt most nekem kell megoldanom. Az aljzat elő van készítve, padlószőnyeget nem szeretnék. Fürdőről, konyháról és szobáról egyaránt szó van. Milyen egyszerű burkolási technikák vannak?
2023. jan. 11. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
A legegyszerűbb megoldás a linóleum. Azt bárki megtudja csinálni.
2023. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2023. jan. 11. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Laminált padló lerakása sem ördöngösség.
2023. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem úszod meg a padlószőnyeget -ha nem értesz semmihez- mert az méretre levágják neked a boltban és a szobában csak le kell terítened.

A többibe meg mehet a linó, amit szintén levágnak méretre, ha szépen megkéred őket.

Ezek gyorsak és nem igényelnek szakmunkát.


Az össze többi lehetőség méregdrága, anyagigényes, és ha nem értesz hozzá, akkor esélyes, hogy elcseszed.

De te döntesz.

2023. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nemaRendőrség ***** válasza:
20%
Járólapozni sem ördögtől való, ha van hozzá affinitásod.
2023. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Laminalt parketta nem jatszik? A click vinyl, spc padlokat kb ugyanugy kell lerakni mint a laminalt parkettat, raadasul vizalloak. En most ideiglenes megoldasnak (kb 2 evig tervezem nezni) kis meretu furdoszobaba tekercses vinylt rakok. (Ez az ami koznyelven linoleumnak hivnak, diego-bol rendeltem ragasztoval egyutt)

Az eloszobaba nem tudok mast rakni mint laminalt parkettat vagy clickes vinylt, mert mar bekoltoztem, es lerakas utan rogton ra kell tudjak ott lepni.. + visszaszedtem a mostani burkolatot, es alatta van a gyari linoleum, amit bazi nehez felszedni, igy kovezes ket okbol is kicsukva..

Azert a click vinylt valasztottam, mert vizallo es strapabirobb/ra lehet rakni aljatkiegyenlitovel a gyari linoleumra - nem kell azt felszednem.

Konyhaban ko van, a furdoben is ko van, de ocsmany, ezert amig ossze nem sporolom a teljes furdofelujitast, rarakok tekercses vinylt ideiglenesen.

2023. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!