Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A fürdőt felújítottuk, de...

A fürdőt felújítottuk, de vannak hibák, mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
Teljesen szét lett verve a fürdő, olyan embert hívtam akinek előzetesen már láttam a munkáját, szép fürdőt csinált, gondoltam hogy majd nekem is. Amikor szétverte, elkezdte beállítani a kádat, ott még nem volt hiba, csak amikor elkezdte rakni a falicsempét és a sarokkád körül a csempét. Úgy csempézett hogy egy 10 éves gyerek is pontosaban rakná, nagyon csúnya, ez főleg a sarokkádnál szembetűnő, ki se tudta fugázni a falat és a sarokkádnál se. Gyorsan megcsinálta, gyakorlatilag 6 óra alatt feldobálta a falra a csempét és hagytuk dolgozni, nem néztük közben. Este amikor elment, akkor kaptunk agyvérzést hogy mit csinált. Megvártuk hogy befejezze és ilyenkor már nem hibáztathatunk senkit, nyilván nem is akart vagy nem tudott szép munkát csinálni. Most annyit akarnánk hogy legalább a kád körül valami előlap borító kellene, hogy ne legyen csúnya. Létezik ilyen ragasztós borító mondjuk pvc-ből? Talán az lenne a legjobb és nem is nehéz. A csempék már ott maradnak, nem verjük szét a kádat, leginkább olyan megoldást keresünk ami bontás nélkül fedi.
2023. jan. 5. 18:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Pedig jobban jársz ha visszahívod hogy leszedje.

A többi csak kókányolás.

Gondolom kifizetted.

Javítsa ki ingyen, az anyagot így is buktad.

2023. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 mindentudó99 ***** válasza:
67%
Pedig nézni kell. Szüleim egy ismeretlent bíztak meg. Szerencsére pont mentem hozzájuk. Egy m2-ert rakott fel . El is küldtem valami botrányos volt. Kerestünk mást. Egyébként pontosan melyik részen rontotta el? A kád oldalánál ? Nem értem a leírásból.
2023. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem vettünk előlapotba kád elejéhez mert drága lett volna, az eladó is ajánlotta hogy úgyis meg lehet oldani ha csempézve van. Arra már nincs lehetőség hogy visszahívjuk, nem tudna javítani, mindent szét kellene verni, új csempe stb. Akkora senki ember hogy nem is vállalja hogy elrontotta. Csak annyit tudunk javítani hogy a kád elejére teszünk valami borítót hogy fedje.
2023. jan. 5. 19:09
 4/30 A kérdező kommentje:
2023. jan. 5. 19:12
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Azta@rva ez nem semmi gányolás.Én már jelenteném is fel.
2023. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ha csak itt szúrta el ez nem nagy valami. Le kell szedni újra csinálni. Hívd vissza csinálja újra.
2023. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Gondoltunk rá, de ilyet hol lehetne jelenteni?
2023. jan. 5. 19:21
 8/30 A kérdező kommentje:
Végig csúnyán rakta a falon is, de az nem ennyire látványos mint a kádnál.
2023. jan. 5. 19:22
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
ezt a gányolást ki is fietted? brrrrrrr
2023. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Kifizettük, mert mi vagyunk a hibásak hogy nem néztünk rá.
2023. jan. 5. 19:28
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!