Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Cserélhetjük mi a villanyvezet...

Cserélhetjük mi a villanyvezetéket?

Figyelt kérdés

Hamarosan saját házba költözünk. A felújítás során sor kerülne a villanyvezetékek cseréjére is. Csinálhatjuk ezt mi vagy mindenképp papírral rendelkező villanyszerelő kell hozzá?

Nyilván nem tapasztalat nélkül állnánk neki szétbarmolni, hozzáértő (többször csinált már ilyet, nem kókler), de nem villanyszerelő rokon csinálná. Viszont semmit nem találtam erről, hogy ezt így lehet-e.



2022. aug. 17. 21:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy az illető nem először csinálna ilyet, nem egy házban ő csinálta a villanyt teljesen,van, ahol már 10-en x éve és soha nem volt gond. Papírja nincs róla, ez nem jelenti azt, hogy nem tudja mit csinál. Egyébként, az, hogy valakinek van róla papírja nem jelenti azt, hogy megfelelően megcsinálja, amit kell, de legalább anyagár mellé még legombol 1misit. Sokan megjárták már burkolókkal, villany és víz/gáz szerelőkkel, ácsokkal és sorolhatnám, akik "elviekben" szakképzettek voltak, gyakorlatilag meg pont leszarták, amkt csináltak. Esetünkben én inkább bízom a rokonomban, aki már bizonyított, mint egy idegenben, akinek van papírja.
2022. dec. 23. 09:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Fél év eltelt és még mindig nincs kész? 😅
2022. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem még nincs 😆 Mikor kiírtam akkor írtuk alá az adásvételit és sajnos az egyik eladó miatt nem memt simán az adásvétel, elhúzódott. 😏
2022. dec. 29. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!