Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Reális lehet 1 hét alatt...

Reális lehet 1 hét alatt (délutánonként kb.3 órában) végzett közműkiásás (saját telken), majd teljes vízcsőcsere, -ami ki lett ásva-, annak bekötése/visszatemetése 3 (munkás) emberrel elvégezve 800.000-ért ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 09:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem fizetném ki!!
2022. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11-es Én ugyanigy érzek, de ez a jogászok szerint, még ha a szerződés szóban is hiányosan kötetett is meg szerződés kategória. Ki kell fizetni. Más kérdés, hogy szándékos lehúzás. Manapság már az autószerelők sem engedhetik ezt meg maguknak. Főleg azok járnak igy, mint én akik JÓHISZEMÜEK, gondolják, vannak árak, vannak munkák, és van a MESTERI BECSÜLET... Hát ez ami NINCS SAJNOS !!! El kellett volna zavarom a kedves "vállakozót" addig, amig a szája nem rebegi el legalább az irányárat amitől max. 10 - 20 % -ban térhetett volna el... Igy gyakorlatilag annyit kért amit nem szégyellt...
2022. aug. 18. 17:11
 13/15 anonim ***** válasza:

"a vállalkozó NEM ADOTT árajánlatot többszöri kérésemre "


Vagyis semmiféle szerződés nem köttetett, sem szóban sem írásban!!!!!!!!

2022. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as valóban szóbeli megbízás történt, részemről, mi a munka, mit kell elvégezni. Még határidőt sem szabtam meg, "amikor ráér végezni". Ennek ellenére k, sz, cs 1 emberrel napi 3 órát, délután, majd pénteken 3 órát 3 emberrel dolgoztak. Vasárnap 3 emberrel kb. 6 órát. Majd kedden délután 3 órát. Itt látható az idő is, ha kiásás nincs a munka is sokkal hamarabb megvan. A genyóság az ÁR, ami holmi CIGÁNY-VILÁGBAN lehet hogy ÍGY MÜKÖDIK, de mivel én ezt NEM TUDTAM. IGY PÓRUL JÁRTAM !
2022. aug. 19. 07:57
 15/15 A kérdező kommentje:

Normális helyen, vannak szabott árak, elméletileg a cigány "vállakozó" elkérhetné egy ház árát is ? Erre a válaszom IGEN ! Más kérdés, hogy itt neki az érdeke a LEHÚZÁS volt, semmi más nem érdekelte. Lehet ez a módszerük RÉGI, DE BEVETIK, IME ITT IS !!! Hozzáteszem berakta a kibontott kerticsap aknát az autójába, elvitte. (nagymérető, nehéz, öntött vas tárgy). Külön kérésemre hozta vissza, hiszen én azt oda nem adtam neki, még akkor sem, hogy nem építettünk be kerti csapot. Vagyis NAGYON VIGYÁZZON aki korábban nem építtetett, eddig nem kellett felújítást, vagy csak ilyen "NEM SZERETEM MUNKÁT" végeztetnie, (KÉNYSZERBŐL). Itt 40 éves régi VIVEZETÉK-CSŐTÜRÉS miatt.

KÖNNYEN LEHÚZÁS lehet a vége, egy JÓHISZEMÜ ügyfél/megrendelő hozzáálásával. A CIGÁNY SZABÁLYAI ezek !

2022. aug. 19. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!