Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan oldjam meg a tűzhelypro...

Hogyan oldjam meg a tűzhelyproblémám?

Figyelt kérdés
A helyzet egyszerű: nincs gázom. Elektromos tűzhelyet szeretnék, de azt mindenképp be kell kötni, legalábbis olyanról nem tudok, amit bedugok a 220-ba, azt csókolom, (ha van, akkor szóljatok kérlek). Jól értem, ha szeretnék egy 220-ról üzemeltethető kerámia lapot/sütőt, akkor vennem kell egy beépíthatő lapot, egy beépíthető sütőt, plusz egy bútort, amibe beépíthetem? Nincs ennél egyszerűbb megoldás? :/ Hülye vagyok hozzá, köszönöm a válaszokat.

2022. aug. 13. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
És a villanyhálózatodnak is makulátlannak kell lennie. Nem lehet alumíniumos.
2022. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Vehetsz különálló tűzhelyt is, ami kerámialapos főzőlapot és villanysütőt tartalmaz, formára meg pont olyan, mint egy gáztűzhely (első google-találat: [link] ). De azt sem tudod simán bedugni a konnektorba, mert nagy a teljesítményigénye, úgyhogy mindenképpen villanyszerelő kell a bekötéshez (ha mázlid van, nem kell a lakásban teljesítményt bővíteni, úgyhogy a szolgáltatót kihagyhatod).


Kapható különálló, konnektorba dugható asztali főzőlap is, de annak jóval kisebb a teljesítménye, 1-2 főzőlap van rajta.

2022. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nem kell óriási teljesítmény.
2022. aug. 13. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked nem kell, de a tuzhelynek meg igen :)


Vehetsz amugy olyan kis fozolapot persze, amit a 2-es mondott, illetve esetleg egy air fryert, az valamennyire kivaltja a sutot.

De en 1 evig foztem ilyen kis fozolapon albiban, nem szerettem annyira, erezhetoen sokkal tovabb tartott a fozes, meg ugye picike volt, nem tudtam az edenyeket ugy mozgatni rajta, egyszerre kenyelmesen vagy 2 kicsi edenyke vagy csak 1 nagy fert el, es stb.


Azert egy normalis fozolapon kenyelmesebb a fozes.

2022. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2022. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, van beépíthető sütő és főzőlap, ezekhez kell egy szekrény, amibe be lehet építeni. De van szabadonálló elektromos tűzhely is, olyan is, aminek a főzőlapja és a sütője is elektromos. Villanyszerelővel kell elötte beszélni, hogy elbírja-e a hálózat, különben állandóan le fogja csapni a biztosítékot. Vagy rosszabb esetben kigyullad valami.
2022. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!