Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 40 ezer ft nem túl sok egy...

40 ezer ft nem túl sok egy árajánlatért?

Figyelt kérdés

Hívtam egy céget Pesten, akik víz,gáz,villanyszereléssel foglalkoznak.

A gázkazánomat akarom kicseréltetni, és csak az árajánlat elkészítéséért 40 ezer ft-ot kértek.

Ez nem túl sok?



2022. júl. 22. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Túl drága
Reális ez az ár
18 szavazat
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Kinek hogy. Nekem sok lenne de nem is kért még ilyet tőlem senki. Bármit csináltattam. De a családomban senkinél nem volt ilyen.
2022. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Mi értelme az ilyen kérdéseknek? Kb elmentem boltba fizettem 40k ez sok, vagy reális?


Ahhoz hogy bemondja 1000k hasrautés szerüen sok. Ha az 500 kW Gázkazánodra kérsz árajánlatott tervekkel együt akkor kevés.

2022. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok. Lassan már az árajánlatról is árajánlatot kell kérni.
2022. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég volt cserènk. Az àrajànlatèrt nem kellett fizetnem
2022. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok, de megértem. Én sem szeretem, hogy kiszállok, felmérem, kiszámolom aztán végül nem rendelik meg. Elmegy vele egy csomó időm meg üzemanyag. Amikor felmérek nem tudok máshol dolgozni. Nem kérek pénzt az árajánlatért, de gondolkozom rajta hogy új ügyfelektől kérni fogok
2022. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy 90 nm-es bérlakásról lenne szó, a régi kazán 15-20 éves Junkers, csak fűt, melegvíz villanybojlerről megy.

Olyan gázcirkót szeretnék, ami a vizet is melegíti.

2022. júl. 22. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Árajánlat ingyen van mindenütt.
2022. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!