Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 90 nm-es, 80as évek elején...

90 nm-es, 80as évek elején épült családi ház teljes villanyvezeték cseréje mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés

Építés óta nem lett cserélve, szóval nem tudom, hogy az újrahuzalozás, vagy az újra telepítés lenne a helyes.

Tudom, hogy nem a négyzetméter fontos, de talán támpont lehet. A helyiségek: 3 szoba, 1 konyha, 1 kamra, 1 fürdő és 1 folyosó is, ami inkább egy folyosó és egy előszoba.

Nem ártana egy teljesítmény növelés sem, 32A-re. Bács-Kiskun megye.

Kaptam már egy árajánlatot, de elhűltem, 1.6 millió volt a végösszeg, ebből 1 millió csak a munkadíj. És erre még jönne a kivésett falak helyrehozása.

Nem vélemények kellenének, hanem tapasztalatok, hogy ki lehet ezt olcsóbban is hozni? Neten olvasgatva azt láttam, hogy olyan 800 körül lenne reális, én is így terveztem.



2021. okt. 7. 07:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor nyitom bukszám, pénzem repül. Hajh, mit tehetnék? Ha egyszer ennyi az annyi. Kell az új vezeték, még anyámra talál égni ez ezer éves. Sajnos nem enged a munkadijból, én meg nem tudok oda utazni még ajánlatokat kérni.
2021. okt. 7. 19:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért anyád ne zuhanyozzon esős időben mert az EPH megcsapja
2021. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Helytelen valasz!

Az eph pont azért van h ne bassza meg.

2021. okt. 7. 20:30
 14/16 anonim ***** válasza:
41%
De ha belecsap az EPH ba és az be van vezetve anyuka seg gébe ott égni fog a szőrzet :D
2021. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%
Ha az anyuka egész teste EPH potenciálján van, akkor pont nem. Ez az EPH lényege. Ezt magyarázzák itt neked, hiába. :D
2021. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na, akkor légy szíves írd le mit javasolsz az érintés védelem helyett. Én nem láttam itt magyarázatot,azt, hogy mit hogyan kellene, csak hogy letornék a kerekét, ha eph lenne, ettől pedig nem lettem okosabb. Fejtsd ki kérlek, mi lenne jó helyette.
2021. okt. 7. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!