Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ma becsöngetett a lakásba...

Ma becsöngetett a lakásba valaki ablakfelújítás összeírása címén. Szerintetek csaló volt?

Figyelt kérdés
4 emeletes ház, lakótelep, egyedül volt, beengedtem (ebből nem volt gond, úgyis lepukkant a lakás), beszélgettünk, állítólag az önkormányzat támogatásával majd fel fogják újítani az ablakokat pár hónap múlva, 150e Ft-ba fog kerülni, ha jól emlékszem, amit két részletben is lehet fizetni, most csak összeírja, hogy kiket érdekel. Nem akartam azonnal gorombán elküldeni. Nem tudom, elterjedt-e ez az ügyfélkeresési módszer, de egy kicsit gyanús volt hogy télen akarnak ablakot cserélni (lehet kérni tavaszra is...), fix összeget mond, amikor ezerféle méretű és típusú ablak van. Csak most lehet jelentkezni... Nem mondtam biztos nemet, mondta, hogy majd bedob a postaládámba egy értesítőt, és holnapig telefonáljak, ebben megegyeztünk (korrekt vagyok). Nyilván ki kellene cserélni az ablakokat, különben nem valószínű, hogy becsöngetett volna, bár ki tudja. Lenne rá pénzem, de majd el akarom adni a lakást, és nem akarok már rákölteni.
2020. nov. 3. 15:43
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
#18 Egyből megfordult a fejemben, de gondoltam, hadd mondja el amit akar, először annyira nem volt gyanús. Mondjuk nem kellett volna beengednem, hiába nincs itt semmi, amit elvihetne.
2020. nov. 3. 19:26
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha cédulát sem hagyott, akkor biztosan tennék egy bejelentést a rendőrségen - még ha nem is tűnt el semmid, nem árt, ha tudnak róla.

Meg az önkormányzatnak, hogy a "nevükben" ezt csinálják.

2020. nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

mi redönyösök vagyunk, ha nagyon nincs munka, random bemegyünk panel lépcsőházakba, es végigcsöngetgetünk, hogy kell e redőny... a következő 1-2hétben meg altalában annyi melónk van, hogy beleszakadunk...

De ember... idegent NE engedj be... mondja az magát akárkinek...

2020. nov. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

"mi redönyösök vagyunk,"


De gondolom, legálisan dolgoztok, van névjegykártyátok vagy szórólapotok, amin le lehet csekkolni Titeket.

2020. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
36%
A főnöknek van... en es egy másik srác legalis alkalmazottjai vagyunk, de ha sok a munka, hívja pár volt sittes társát kisegíteni...
2020. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%

"ha sok a munka, hívja pár volt sittes társát kisegíteni..."


Az szééép. Ha nem troll vagy, akkor azért elég gáz a Ti cégetek is :-(

2020. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
50%
Hat a főnök 10 évet ült gondatlanságból elkövetett emberölésért, de semki komoly, tenyleg csak balfax volt... fogtechnikusként vállalt töméseket is, aztán egy betege megfulladt valamitöl amit leejtett munka közben... igazi balfax
2020. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
"semki komoly, tenyleg csak balfax volt" - és mikor neveznéd a gondatlanságból elkövetett emberülést komolynak? Ha mondjuk piásan vezet buszt 50 emberrel, és belehajt a szakadékba? Ha csak egy ember fullad meg, akkor nem komoly? Elárulta egyáltalán, hogy csak fogtechnikus, vagy még dr. is volt a neve előtt az ajtón?
2020. nov. 4. 10:31
 29/30 anonim ***** válasza:
27-es troll! :-D
2020. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem troll vagyok, csupán ironizálzam..
2020. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!