Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha üres telekre beköttetem a...

Ha üres telekre beköttetem a vizet, gázt, villanyt - onnanstól fizetem az alapdíjat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Bezony.
2016. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? Te is tudod.
2016. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, onnantól fizetned kell. Az, hogy a telken ott van a közmű leágazása és bármikor ráköthetsz bármit, nincs ingyen: ahhoz valakinek hálózatot kellett építenie, a hálózat karbantartást igényel, csak így biztosítható, hogy nálad mindig működőképes legyen.
2016. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell. Alapdíjat akkor kell a közművek után fizetni, ha felszerelt mérők vannak. Az meg egy üres telek esetében nincs még.
2016. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2016. jan. 1. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Víz és Gáz esetén van olyan kiépítés h. csak csonk, akkor amíg nem kerül rá fogyasztásmérő óra addig enm kell fizetni semmit. Villanynál nincs ilyen, ott fizeted, mert ott óra nélkül nem létesítenek.
2016. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!