Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kilátóban lakni?

Kilátóban lakni?

Figyelt kérdés

Van egy turisztikai erdő besorolású telkünk, ahova az alábbi építkezés megengedett CSAK: madáretető, vadászles, kilátó. Ezekből a kilátó az egyetlen, amit lakhatásra alkalmasnak ítélnék. Szerintetek, ha megépítenénk egy kilátót, amit utána titokban komfortosítunk és ott élünk, akkor milyen következményei lehetnének? Ha feljelent vki. akkor kijöhet oda bárki ellenőrízni vagy ?? mit tehetnek velünk?? akár el is bontatthatják? köteles vagyok magánterületre bárkit is beengedni azután, hogy hivatalosan kilátónak megépül, hivatalosan megtröténik az ellenőrzés?


pl. ilyenre gondolok.


[link]



2014. okt. 25. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell titokban komfortosítani, egy kilátóban lehet WC, konyha, fűtés, stb...

Megcsináltatod a rajzot és ha engedélyezik, akkor megépíted.


Viszont lakhatási engedélyt nem fogtok rá kapni, és nagy eséllyel a közműveket se fogják odavezetni a szolgáltatók.


Szerintem.

2014. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valszeg jóval drágább lenne az egész herce-hurca, mintha vennél egy telket máshol.
2014. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a telek Budapest XVI. kerületében van, lakott terület mellett, azt mondom, ha építési telek lenne, akkor a kerület legjobb, legszebb telke lenne. Egyik oldalról új építésű házak, másik oldalról csak az erdő és mindez 2600 nm-en. Ha szeretnék a kerületben maradni, egy építési telek alaphangon 10 M-tól indul, nekem mindent el kéne adnom ahhoz, hogy az építkezés, közművesítés meg legyen nemhogy még + 10 M a telekre..
2014. okt. 25. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet kérni a besorolás megváltoztatását az adott telekre.
2014. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tud itt valaki esetleg ajánlani ingatlan jogászt (tanácsadási árral), aki teljesen képben van azzal, hogy mit lehet/ nem lehet?
2014. okt. 25. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!