Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogy is van az, hogy én nem...

Hogy is van az, hogy én nem dolgozhatok a saját házam építésénél, mert nem szakmám? Inkább vegyek fel hitelt, hogy egy szakembert kifizessek, miközben én is meg tudnám csinálni?

Figyelt kérdés
Akik többet tudnak erről, azok véleményét várom Köszi!
2014. máj. 8. 12:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. máj. 12. 12:49
 12/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi is most szeretnénk építkezni és KELL vállalkozó!!!!Mert elektronikus építési napló van amit minden munkafolyamatnál írni kell és ez kéri a vállalkozó és azok adatait akik a háznál dolgoznak.

2014. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kóczoska válasza:

Szia!


Igaz a hír, tényleg elektronikus építési naplót kell vezetni, amit csak regisztrál kivitelezőként tehetsz meg. Mindez 2014 elejétől került bevezetésre. Építési engedély "csak egy papír" ! Az építkezés kezdetét is be kell(!) jelentened. Ellenőrizni bármikor jöhetnek, ha van kerítés, ha nincs :-) Jó hír még, hogy felelős építésvezetőt is alkalmazni kell. Ezek után próbállja meg bárki felépíteni úgy "simán" a házát! Szóval dolgozhatsz, de tényleg csak segédmunkát. Szerintem az árajánlat nem változik semmit/mérvadóan, ha besegítesz a vállalkozónak.

2014. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Voltunk tervezőnél és sajnos így van, igaz a hír! Hát ez Magyarország! Régen összeállt a csapat, egy két szakemberrel és kész lett a ház, most meg.....mindent ki lelnek csak hogy nekik több legyen..gratula!
2014. jún. 12. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!