Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mit kell csinálni a zsaluval,...

Mit kell csinálni a zsaluval, amit körbeöntök betonnal, (akna) hogy ki tudjam húzni?

Figyelt kérdés
Részletekben öntöm ki és fel fel huzogatnám

2013. júl. 12. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simának kell lenni a zsalu anyagának.Ahogy megszilárdult a beton,kellene kicsit megmozgatni,hogy elváljon,keletkezzen egy kis rés .
2013. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amint kicsit kezd szilárdulni,meg kell mozgatni,hogy ne kössön hozzá,mert nagyon össze tud kötni. Itt tudni kellene a méretet,formát,zsalu anyagát.Úgy pontosabb válasz kapnál.
2013. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 T-ohm ***** válasza:
Ha még nem raktad össze, akkor úgy csináld hogy 3 oldala méretpontos legyen, a negyedik oldalt viszont kisebbre csináld legalább 1-2 cm-el, és egy ék alakú léccel pótold, azt könnyű lesz kivenni, ha már kész van és beton is benne van, akkor flexel kellene végigvágni az egyik saroknál a fát, fém, vagy kővágó koronggal, arra az esetre, ha belevágnál a betonba, nem kínlódnék vele sokat, de én alapból csavarral raknám össze a zsaluzatot ami betonozás után csak szétcsavarnék és egyesével simán kiszedhető minden deszka
2013. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is részletekben csináltam, kb 15 centinként, de csak téglával támasztottam meg a zsaludeszkát, így az nem mozdult el tömörítéskor sem és szilárdulás után könnyen ki tudtam venni. A macerásabb formákat hungarocellel zsaluztam, azt nem macera szétszedni sem egyben sem darabban széttörve, mert picit rugalmasabb mint a fa.
2013. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szét kellett vágni, mert befeszült
2013. júl. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!