Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen rönkházban élni?

Milyen rönkházban élni?

Figyelt kérdés

Láttam egy eladó VALÓDI rönkházat. Elgondolkodtam rajta.

Milyen a hang és hőszigetelése egy rönkháznak? Tartja a hőt? Mivel kell kezelni a fát időközönként? Nem lepi el a szú? Nem rohad szét?



ma 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem felelnek meg az energetikai előírásoknak, ezért már nem lehet ilyet építtetni.
ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

??

Cégek ezrei aktuálisan hirdetik magukat.

De! Ez az épület már kész van, arra lennék kíváncsi, megéri e megvenni.

ma 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
1# Lehet èpíteni, èpítenek is, remèlem hőszigetelèsről hallottál már.
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ki mit ír a rönkházakról, személyes tapasztalatok se számítanak, az számít, hogy az adott rönkház hogy lett megépítve. Ezt meg csak szakember tudja megállapítani, fel kell, hogy fogadj egyet, de hogy honnét lehet ilyet leakasztani az passz. De csak van.
ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kezelni kell kártevők ellen. A falazat súlya miatt sztem könnyűszerkezetesnek minősül. Mindenkèpp kiegèszítő hőszigetelèsbkell, hogy a mai előírásoknak megfeleljen.
ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!