Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mekkora az ideális duplagarázs...

Mekkora az ideális duplagarázs mérete, amiben azért elfér 2 combi, vagy egy Suv + combi, és nem csapom le az ajtóról a festéket?

Figyelt kérdés

Találtunk egy háztervet, duplagarázzsal, 5,6x5,8 (szélessége x hossza) méteres a duplagarázs, de mivel soha nem volt garázsban egyik kocsink se, fogalmunk sincs mekkorára lenne szükség.

Tudom az építész majd segít, viszont a tapasztalataitokra lennék kíváncsi.



#garázs #Duplagarázs
aug. 10. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Én most akarok egy Zafirának 5*6 garázst csinálni. Még kérdést is írtam ki 😆

Emellett van még egy garázs, a másiknak, szal szerintem ez kicsi, de amúgy meg nem. Egy átlagos autó nincs 2 M széles szal...

aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

#1: "Egy átlagos autó nincs 2 M széles szal..."


Ha nem akarod kinyitni az ajtaját tényleg nincs...

aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

6x6m-es a garázsunk, egyik oldalon radiátorok vannak, a másik oldalon meg keskeny polcsor és keskeny mosdókagyló, szemben széles polcok. Ebben elfér 2 nem kicsi autó, mindkettő kombi. Az ajtónyitással nincs gond, de azért nem szabad csak úgy kivágni.

Ha a garázs előtt állunk, ott csak 5,5mx5,2m a hely, ott is elférünk egymás mellett, csak a nagyobb kocsi orra lekoccolja a garázskaput és ha be van húzva a kapu, akkor az autó mögött már nem lehet elférni, el kell tolni a kaput, hogy ha a másik oldalára kell mennünk.

aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy autónak teljesen jó.
aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 és 2 autónak nagyon szűkös?
aug. 10. 16:56
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem 4,8 széles és 5,3 hosszú a garázsom. Elfér benne a két autó.
aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6x6 méter. Egy garázsban ugye nem csak az autót tároljuk: téligumi, kerékpár, roller, sőt a kerti bútor is meghálálja, ha télen fedett helyen van.
aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6x6 legalább..az élet nem úgy működik, hogy megígéred jó leszel...


az nem úgy megy, hogy betolatok, kiszállok, oszt jóvanazúgy..a kocsit néha le kell törölni,, kereketcserélni, miközben kint vagy szakad az eső, vagy mínusz van, és hull a pelyhes fehér...

és bizony mindig akad valaki, aki kicsapja az ajtót.

aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kb. 6,5x7 m tervezek. Ennél nagyobb nem fér el. De így is kicsinek érzem kicsit, figyelembe véve, hogy az egyik autó hobbi, szóval kell egy kis hely szerszámoknak, alkatrészeknek, munkaasztalnak, meg hely molyolni a kocsin
aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kettőnek szűkös.
aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!