Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kerítés alaphoz elég a zsákos...

Kerítés alaphoz elég a zsákos kész beton vagy jobb a hagyományos sóder cement kombó?

Figyelt kérdés
aug. 3. 11:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a zsákos, de egy komoly kerítésalaphoz az azért rohadtul drága lesz.
aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez csak 16m hosszú lesz és 2 sorba teszem a zsalukövet majd rá palát
aug. 3. 11:34
 3/19 anonim ***** válasza:
Kerítés alapról vagy kerítés lábazatról beszélünk? Alapnak nem szoktunk zsalukövet használni, tehát -gondolom a lábazat érdekel. De akkor miből lesz az alap? A földre nem rakhatod a zsalukövet.( Nem kötekedek,Lehet hogy csak én nem értem)
aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hagyományos beton kell oda.
aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ki ásom az alapt a földbe legalább 70cm mélyen. Teszek törmeléket 1 sor zsalukövet betonvasat stb. Rá még 1 sor zsalukövet csak az érdekelne,hogy jó e hozzá a sima kész zsákos beton?.
aug. 3. 11:56
 6/19 mindentudó99 ***** válasza:
Jó csak rámegy a gatyád is. Nem ilyenre való
aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hidd el, jó a zsákos beton. De ahogyan 1-es válaszban írtam: irtó drága.
aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tudna abban itt segíteni,hogy mennyi ilyen 25kg zsákos beton kellene 16m hosszú és mondjuk 30cm széles alapba?
aug. 3. 12:35
 9/19 A kérdező kommentje:
De úgy,hogy a zsalukövet önteném ki a betonnal.
aug. 3. 12:35
 10/19 anonim ***** válasza:
25kg-os száraz betonból 12,5 liter beton lesz. (durván) Mérd meg egy zsaluköved üres térfogatát és szorozzál.
aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!