Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Budapesti lakosok vagy akik...

Budapesti lakosok vagy akik hosszabb ideje gyakran járnak Pestre van akit még nem ért semmi komolyabb atrocitás?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Melyik csatornát szoktad nézni??

Ne nézd többé!!

2023. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Aki itt él, az tudja hogy melyik helyeket ajánlatos kerülni, pl, pályaudvarok kornyéke, egyes aluljárók, némelyik villamos járat.

Egyébként egyre undorítóbb a város, a csövesek nyíltan vegzálják az embereket a villamos megállókban, járatokon, koldulnak .

Rendőrnek nyomát sem látni, bedobták a gyeplőt a lovak közé.

2023. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Itt születtem 35 évvel ezelőtt, ráadásul csak egy aprócska, gyenge nő vagyok, és a legdurvább "atrocitás" akkor ért, amikor kilencedikes koromban egy mattrészeg srác - szemmel láthatóan egy igen hosszúra nyúlt buliból érkezvén - kora reggel megkérdezte, hogy nem akarom-e véletlenül leszopni. :D
2023. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

Hát nálad mi számít komolynak én nyugis részen laktam kertváros de még ott is előfordult, hogy a pasi kinyitotta a kocsi ajtót miközben verte a kukiját…

De jártam sokat belvárosba is igazából semmi nagyon maradandó nem történt szerencsére… de én utáltam nem is ott vettünk házat a férjemmel és egy percig se bánom egyre undorítóbb és koszosabb.

Ezért szoktam nagyokat mosolyogni mikor valaki azt hiszi Budapesten minden tökéletes és mindent el lehet intézni és ott milyen jó lehet hát… mindenki más.

2023. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem ért. Talán gyerekkoromban.
2023. febr. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
25 éves nő vagyok, itt nőttem fel, 3 éve ráadásul viszonylag közel is lakom a 8. kerület kevésbé jó részéhez, de soha nem ért attrocitás.
2023. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legkomolyabb az volt mikor beszólt egy sofőr, hogy jó a fenekem. De ennyi. Nem tapiztak, nem szúrtak meg, nem erőszakoltak meg, nem raboltak el, nem drogoztak be.
2023. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért probáltak már kirabolni egy hév megállóban (római-nál 3. kerület)... 4-en gyűltek körém késekkel. Az volt a szerencsém, hogy épp a baráti társaságomra vártam, akik 2 perc múlva megjöttek, ekkor gyorsan szétröppent a c-type társaság.
2023. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!