Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Körülbelül mennyi időt vehet...

Körülbelül mennyi időt vehet igénybe egy 24 lakásos társasház felépítése a kulcsrakész állapotig?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk másfél év van a szerződésben akkor nem valószínű, hogy félévvel hamarabb? Van valakinek tapasztalata még épülő társasházi lakás vásárlásról?
2021. aug. 22. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
2-3 év.
2021. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor miért írtak volna bele másfél évet?
2021. aug. 22. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos az adminisztrációjukhoz kellett valamiért. Csúszás mindig van.
2021. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pl. nem hagyományos fűtésű?
2021. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És most válaszolna valaki olyan aki építés alatt álló lakást vett?
2021. aug. 22. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:

En vegigneztem a szomszed utcaban es vegighallgattam,h egy hazat kb 24 lakasos haz 4 ev alatt huztak fel heti 5-6 nap egesznapos munkaval.


1,5 ev alatt tuti nem huzzak fel az ahazat. Szerintem.

2021. aug. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Azzal tusztaban vagy,hogy ameddig nincs a lakasod kulon onallo helyrajzi szamon ,addig az egesz tombre felvett jelzaloghitel fedezeteul szolgal az altalad befizetett vetelar. ??

Ha abank vmi miatt viszi ,akkor te soha nem kapod meg a lakast?? Mert elveszik a feneked alol?

2021. aug. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, hogy ez a veszély fenyegetne. Elég sok helyen építkeznek és vannak referencia munkáik is. Emellett 20 éve működő cég. A szerződés pedig engem is véd, tehát no para.. Azt gondolom nemtudod megmondani mennyi idő volt a szerződésben. Miben állapodtak meg. Engem továbbra is olyan valaki válasza érdekelne, akik ilyen lakást vettek és a szerződésben foglalt határidőhöz mennyire igazodtak. Szeretnék minél hamarabb költözni.
2021. aug. 23. 09:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vásároltam ilyen új lakást még 2005-ben. (igaz nem most volt) Szerződésben vállat határidőre átadták, nem volt gond.

Viszont a 7-esnek igaza van, amíg el nem készül az új ház nincs önálló hrsz-e a lakásnak addig a vételár fedezet az egész tömbre. A kockázat amit ír valós. A szerződés ezen kockázat ellen nem véd.

2023. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!