Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi történt vele a virágommal?

Mi történt vele a virágommal?

Figyelt kérdés
A mikulásvirágom,még Januárban elhullajtotta az összes levelét(ez így is van rendben)jött a jóidő,kiraktam,és láttam hogy hozza az új hajtását,nagyon megörültem.Aha ,csak ezzel annyiba is maradt.Most elkezdett felülről rohadni.de miért mikor nem öntözöm túl.és fényt is kap.Kint van a teraszon félárnyékban.szuper a földje is.Sajnálnám ha tönkre menne.Most elkezdtem levágni azt a részt ami rohad,hátha hozna új hajtást .Háááát nem akar,csak folytatja tovább.Segítség kellene hogy mit csináljak vele?
2010. jún. 28. 06:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi,a hülyén feltett kérdésért,de sietnem kellett a kicsihez mert közben felébredt.
2010. jún. 28. 07:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem tudok segíteni, de az enyémmel is ugyanez történt. Nekem sajnos ki kellett dobnom, mert hiába próbálkoztam mindennel, tönkrement :(
2010. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért köszi.
2010. júl. 2. 05:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!