Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kulturáltabbak...

Mit tegyek hogy kulturáltabbak legyenek a szomszédok? (szex közben)

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen az éles sikoltozást halhatni amit az új lakok,naponta többször lerendeznek jól hallhatóan szex közben,és még kellemetlenebb hogy gyerekem is rákérdezett már,amit neki korai még elmagyarázni.Ugyancsak nem lehet ilyen miatt bekopogni,mert én égnék ha ezt személyesen kéne megjegyeznem.Írtam egy levelet nekik név nélkül,hogy legyenek szívesek figyelembe venni hogy sokan lakunk 1 tömbe,és gyerekek is vannak,de semmit nem használt.Van hogy este 10-kor arra fekszem,utána éjjel 2-kor sikoltozásra riadok aztán 4-kor megyek dolgozni hulla fáradtan.Mit tegyek hogy kulturáltabbak legyenek? füldugóval nem merek aludni,mert nem aludhatok el munkából.
2010. jún. 11. 21:46
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
23:41-es nagyon tetszett a te megoldásod:)) Nálam felettünk levő szomszéd,még a hölgyet nem láttam csak a hangját ismerem,a párja csendes.Ajánlotta is a férjem,hogy majd ö fel megy és 2 perc alatt befejezi amit a másik fél fél órája csinál hogy tudjak aludni,na de ez nem biztos hogy jó útra vezetne:))
2010. jún. 12. 00:07
 22/29 anonim válasza:

Hát kedves férjed van:(

Én nem hagynám,hogy a gyerekeim ezt hallgassák,nem szabad ennyire toleránsnak lenned!Én nálatok alszok szívesen egy éjszakát,és elrendezem a gondod GARANTÁLTAN:):):)Nem vagyok szívbajos......

2010. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
ma 10:00 -es te felmennél veszekedni? én is megtenném,de egyikünk sem elég temperamentumos,viszont én türelmem is elfogy egyszer.
2010. jún. 13. 15:03
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

23:441.Nagyon jó amit írtál,jó ötlet.Kérdező én a helyedbe tuti átmennék hozzájuk és elmagyaráznám nekik hogy mi van.Vagy amikor szexelnek kiabálj egy nagyot,hogy napok óta nem tudtok aludni miattük,és gyerekek is hallják hogy mit csinálnak,legyenek halkabban..Közvetlen szomszédok?mert ha kiabálnál nekik akkor úgysem tudnák hogy melyik lakó volt?Nem igaz?De jó hogy kertesben lakom...

22/L

2010. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Szia,tegnapi 10.00-es vagyok!

Bizony felmennék,ne aggódj nem cirkuszolnék(ha nem muszáj),elég meggyőző és határozott tudok lenni,ennél komolyabb kihívásokkal is szembe néztem már.Abban a percben felmennék és rögtön verném az ajtót,megvárva míg kinyitják és szépen elbeszélgetnék velük akár éjjel kettőkor,amennyiben szépen nem akkor nem szépen adnám a tudtukra,ez legyen az első és utolsó,hogy szólnom kellett.Nekem is vannak gyerekeim,nem tűrném ezt!!Az ott alvást komolyan gondoltam,ja és ne aggódj nő vagyok:):)Volt olyan ,hogy egy bizonyos helyen nap mint nap prostituáltak álltak mikor vittem haza a gyerekeimet,felháborított amikor a gyerekek azt kérdezték :anya miért állnak itt a nénik?Volt,hogy naponta többször odaküldtem a rendőröket,hogy nem tűröm,hogy a gyerekeim ezt nézzék.Eleinte nem sok történt,de nem adtam fel amikor a férjemmel és két fiunkal mentünk haza és beszólt a férjemnek az ablakon ez kivágta a biztosítékot nálam,kiszálltam.....már másnap nem volt ott senki,ennek 3 éve:):)

2010. jún. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
tegnap 07:47 megpróbálkozom a tanácsoddal,kénytelen leszek
2010. jún. 15. 19:54
 27/29 A kérdező kommentje:
Azért az irt levél bevált,elköltöztek:) Jött helyette más,ök hajnali 5-töl éjfélig dübörögnek,nem tudom hány kg de zeng a ház ahogy járkál.De jobb mint az éles sikolyok ha nem is sokkal.
2010. nov. 27. 16:41
 28/29 Szupernem válasza:
Talán beszálhatnál Te is:) Úgy már nem annyira zavaró:)
2011. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Akkor ugy is írhattam volna hogy kettőnket zavar,és nincs olyan gond hogy azért zavar mert nekem nincs:)
2011. aug. 9. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!