Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kulturáltabbak...

Mit tegyek hogy kulturáltabbak legyenek a szomszédok? (szex közben)

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen az éles sikoltozást halhatni amit az új lakok,naponta többször lerendeznek jól hallhatóan szex közben,és még kellemetlenebb hogy gyerekem is rákérdezett már,amit neki korai még elmagyarázni.Ugyancsak nem lehet ilyen miatt bekopogni,mert én égnék ha ezt személyesen kéne megjegyeznem.Írtam egy levelet nekik név nélkül,hogy legyenek szívesek figyelembe venni hogy sokan lakunk 1 tömbe,és gyerekek is vannak,de semmit nem használt.Van hogy este 10-kor arra fekszem,utána éjjel 2-kor sikoltozásra riadok aztán 4-kor megyek dolgozni hulla fáradtan.Mit tegyek hogy kulturáltabbak legyenek? füldugóval nem merek aludni,mert nem aludhatok el munkából.
2010. jún. 11. 21:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
En szerintem megprobalnek valamit kitalalni amivel en is zavarhatnam, ugymond idegesithetnem oket, es ha az sem hasznalna, akkor nem tudom:(
2010. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Ha a névtelen levélre nem reagált, akkor írjatok egy levelet,amit minden szomszéd aláír.

De szerintem nem gáz, ha egyszer (mondjuk egy szexmentes félórában) bekopogsz é megkéred, hogy legyenek kedvesek kicsit halkabban örülni.

Sajnos nem érdemes összeveszni, mert ugye tudjuk a mondást.

Rossz szomszédság török átok.

2010. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Kopogj be egy hangos akció közben.
2010. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok olyat amit csak ők hallanak,gondoltam már hogy hajnali 4--kor becsengetek de mivel nem sokan mennek dolgozni rajtam kívül ki is nézhetnek az ablakon és előbb utóbb kiderül kié a kocsi ami elment a ház előtt,másfele meg nem tudok menni.
2010. jún. 11. 22:06
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már te érezd magad szarul?!!


Szex közbe csöngess be.

2010. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Dugjatok ti is hangosan.
2010. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
76%
Beszélj velük személyesen. Ha az nem használ, akkor egyszer pont akció közben kopogj be, azon szerintem meglepődnének.
2010. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nappalra vegyél egy olyan spray-vel működő dudát . Tedd a falhoz és nyomd be. tuti, hogy dugás közbe összeszarják magukat.
2010. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
52%
kopogj be és mond el nekik, hogy mi a helyzet!ha meg nem értik meg akkor ugasd le őket!
2010. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

spray-vel működő duda az nem tudom milyen,de jól hangzik:)))

És azt is kipróbáltam már hogy mi se leszünk halkan,de nekem nem ment..mármint senki sem hall.De sokan mondjátok hogy kopogjak be,ez a logikus de csendes típus vagyok aki csak akkor szol amiért már más ölne,akkor is finoman,de ha én lennék helyükbe nem nyitnék ajtót ők se érnek rá akkor.

2010. jún. 11. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!