Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kulturáltabbak...

Mit tegyek hogy kulturáltabbak legyenek a szomszédok? (szex közben)

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen az éles sikoltozást halhatni amit az új lakok,naponta többször lerendeznek jól hallhatóan szex közben,és még kellemetlenebb hogy gyerekem is rákérdezett már,amit neki korai még elmagyarázni.Ugyancsak nem lehet ilyen miatt bekopogni,mert én égnék ha ezt személyesen kéne megjegyeznem.Írtam egy levelet nekik név nélkül,hogy legyenek szívesek figyelembe venni hogy sokan lakunk 1 tömbe,és gyerekek is vannak,de semmit nem használt.Van hogy este 10-kor arra fekszem,utána éjjel 2-kor sikoltozásra riadok aztán 4-kor megyek dolgozni hulla fáradtan.Mit tegyek hogy kulturáltabbak legyenek? füldugóval nem merek aludni,mert nem aludhatok el munkából.
2010. jún. 11. 21:46
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
47%

Hmm, én hangos vagyok, de hálistennek még soha szomszéd nem kopogott át...szeritnem anynira nem lehet áthallani engem :)

Nos, a hajnali 2 óra engem is zavarna..de más időpontban én nem szólnék. A gyermeknek meg igenis mond meg, hogy 2 ember szereti egymást. Ettől nem fog lelki sérülést szenvedni! Hidd el!

2010. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem mersz velük beszélni, akkor ne várd el, hogy halkabbak lesznek. Nem gondolatolvasók, nem fogják kitalálni, hogy mire gondolsz! Az sem jó, ha sunyiban rájuk csörögsz aztán elmenekülsz, ez inkábbgyerekcsiny.

Legyél bátor, beszélj velük, ez a legtisztességesebb.

2010. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%

Hát a dudáson szét röhögtem magam,a csaj annyira bef*sna,hogy összehúzódna a p*nája és összeszorulnának,mint a kutyák :D:D:D:D:D elképzeltem a szitut,de amúgy jó ötlet leckéztesd csak meg őket,megérdemlik,vagy szólj a közös képviselőnek vagy házmesternek,csak ne egy öreg néni legyen :D:D:D

Amúgy azt a spray-s dudát meccseken szokták fújni :D:D:D

2010. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a gázkürt

[link]

2010. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
1000 Ftért tudsz venni Vaterán, a link meg nem jó, de te is rá tudsz keresni
2010. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
0%
Szállj be harmadiknak!
2010. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

"nem fogják kitalálni, hogy mire gondolsz"


Annyi eszük lehetne hogy ne zajongjanak barom módjára. Már ehhez is kell ész?

2010. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a névtelen levél nem használt,akkor írj nekik új üzenetet,de ezt már ne dobd be a postaládájukba,hanem ragaszd ki rá.Hogy mindenki lássa,és kellően megalázó legyen.

Azt valóban elmondhatod a gyerekednek,hogy a szomszéd bácsi és néni szereti egymást nagyon,csak azt vedd figyelembe,hogy annak következménye is lehet.(amit talán ez esetben tekinthetünt jónak is:) )A gyerekek ugyebár elég szókimondóak,így nem kizárt hogy a kicsid elintézné a problémádat egy pillanat alatt.Lehet hogy megjegyezné nekik mikor találkoztok velük,hogy hallotta mennyire szeretik egymást.:)

2010. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem addig ne legyél bunkó, amig nem beszéltél velük. Mond meg nekik a problémát, hátha rendesen is el lehet intézni, és akkor magatok között marad. Nem kell valakit gerinctelenül megalázni az egész ház előtt, csak azért, mert konfliktuskerülő vagy!
2010. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor a szomszéd nem is tudja hogy milyen vékonyak a falak - különösen ha előtted a sokáig üres volt a lakásod vagy Ök a csak frissen költöztek -


Mikor Szegedre költöztünk, belvárosi 9 emeletesbe, garzon lakásokkal, Szóval szinte az első reggel megvártam míg a hölgy elkopogott a folyóson, aztán becsengettem a szomszédba:


Tiszteletem XY vagyok új lakó a szomszédban, azt hiszem el kell húznom az ön ágyát a faltól!


Ürgebőr csak lesett ki a fejéből, erre bementem és elhúztam. Hapsi úgy röhögött hogy a könnye csorgott. aztán söröztünk. Meló előtt jó is az!


Nyilván az ágy kopogott a falon...


Szerintem Te egy csaj vagy! Egyszerűen kapd el a másik csajt a liftben és mond meg neki, hogy tegyen fej hangfogót. Persze ezzel beteszel egy időre a nemi életüknek de annyi baj legyen..



Kérlek informálj a fejleményekről!

2010. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!